banner851

banner955

DÜZCE’DE MHP’Lİ 4 BELEDİYENİN ‘PERFORMANS’ KARNESİ ÇIKARTILDI

Genel Başkan Bahçeli'nin talimatıyla oluşturulan komisyon, Düzce’de 4 MHP'li Belediye Başkanının vaatleri ile bu vaatleri gerçekleşme oranını ve 3 yıllık çalışma performanslarını değerlendirdi.

Siyaset 19.06.2022, 18:00 19.06.2022, 22:09
4897
DÜZCE’DE MHP’Lİ 4 BELEDİYENİN ‘PERFORMANS’ KARNESİ ÇIKARTILDI
banner986

MHP, mart ayında Bahçeli başkanlığında yapılan ‘Belediye Başkanları İstişare Kampı’nda sunulan ve belediye başkanlarının faaliyetlerinin yer aldığı raporların incelenmesine yönelik çalışmayı tamamladı.

Partide, Bahçeli'nin talimatıyla oluşturulan komisyon, tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce’de de 4 MHP'li belediye başkanının seçim öncesinde ortaya koyduğu vaatler ile bu vaatlerin gerçekleşme oranı kapsamında performanslar değerlendirildi.

Yapılan değerlendirmede, Düzce’de ki MHP'li belediyelerin küresel iklim değişikliğinin etkilerini azaltıcı yeşil dostu yatırımlar ve şehirleri güvenli hale getirmek için gerçekleştirilen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla öne çıktığı, mahalle kültür ve konseptini koruyacak çalışmalarla yerleşim yerlerinin sosyal, kültürel ve iktisadi alanlarına katkı sunacak projeleri büyük oranda gerçekleştirdiği kaydedildi.

Yorumlar (8)
Duzceli 2 ay önce
Belediyeciliği sosyal demokrat partililer yapar,bir de bu başkanlar cumhur ittifakı belediyeler,ödeneklerinin sıkıntılı oldugunuda sanmıyorum.
Karauzman 2 ay önce
Herkes kendi raporunu hazırlamış, ne güzel milleti kandırın.
HALK 2 ay önce
akçakoca Bel.Başkanı fos.Turkuaz otelin 3 m çekilecek alanına birşeyler yapmasına ve Bahçe kafenin Çatısının yükseltmesine etrafını kapatmasına GÖZ YUMAN adamdan BAŞKAN MAŞKAN olmaz.Kıyı kenar kanunu hiçe sayan devleti takmayan bir adam BAŞKAN olmamalı.
Sahin 2 ay önce
Ben cumayerinde oturuyorum degil kentsel donusum yasam alani vs başkan bir park bile yapmadi.Yaptigi tek sey 3 sefer meydani bozdu yapti. O kadsr.Cumayerin de geceleri her yer karanlik isiklar yetersiz ve en onemlisi kopekler suru suru halinde dolasiyor onlem alan yok
GÜMÜŞOVALI.. 2 ay önce
GÜMÜŞOVADA HİÇBİR FAALİYET YOK. İYİ YATIYORLAR BELEDİYEYE UGRADIKLARI YOK.. CUMAYERİ BELEDİYE BAŞKANI BİRŞEYLER YAPMA PEŞİNDE HEP HELAL OLSUN İYİ ADAM. GÜMÜŞOVALI OLARAK CUMAYERİ BELEDİYE BAŞKANINI TEBRİK EDERİM.
Tatar Muhiddin 2 ay önce
Hepsi sınıfta kalmıştır.
Hükumet yancısı parti de dahil.
Adnan 2 ay önce
Hem MHP hem de AKP tarihin tozlu sayfalarında hatıra olarak kalacak daha neden uğraşıyorsunuz ki
cash81 2 ay önce
yav he he
26
açık