banner851

banner614

Düzce'de TDH'yi Fırat kuruyor

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül tarafından kurulan Türkiye Değişim Hareketi Partisi'nin Düzce İl örgütlenmesi görevi Kenan Fırat'a verildi.

banner619
Siyaset 31.07.2009, 16:41
135
Düzce'de TDH'yi Fırat kuruyor

29 Mart Yerel Seçimleri'nde DSP 'den Düzce Belediye Başkan adayı olan Kenan Fırat bu kez yeni bir oluşumun içinde olmaya hazırlanıyor. Mustafa Sarıgül Başkanlığındaki bir partinin başarıya ulaşmasının Türkiye için hayati önem taşıdığını belirten Fırat, bu düşünceler nedeni ile Türkiye Değişim Hareketi’ ne katıldığını kaydetti. Fırat, “ Tarafıma tevdi edilen il örgütlenmesi görevini büyük bir titizlik ve hassasiyetle yerine getirmek için de var gücümle çalışacağım.Böyle önemli bir görevi üstlenmiş olmak, şahsım için gurur vericidir dedi.


Mustafa Sarıgül başlattığı Türkiye Değişim Hareketi ile Türkiye ve insanının makus talihini değiştirmek İçin yola çıkmıştır.Bu görev içerisinde Düzce İl, ilçe ve Belde teşkilatlarını kuracak, mekanlarını oluşturacak ve teşkilatların sağlıklı işlemesinde katkıda bulunacağım diyen Fırat, Düzceli hemşerilerimi yaşlısı genciyle, erkeği
kadınıyla ülkemiz menfaatleri için Türkiye Değişim Hareketine
Katılmaya, güç katmaya ve gerektiğinde içinde görev almaya davet ediyorum.” dedi.

Yorumlar (0)