banner851

banner614

DÜZCE’DE YAPILACAK PROJELERİ KONUŞTULAR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’i partisinin genel merkezindeki makamında ziyaret etti.

banner619
Siyaset 18.08.2021, 17:15
721
DÜZCE’DE YAPILACAK PROJELERİ KONUŞTULAR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kente kazandırılacak yatırımlarla ilgili birtakım temaslarda bulunmak üzere başkent Ankara’ya gitti. Başkan Özlü,  AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’i de partisinin genel merkezindeki makamında ziyaret etti.

İkili görüşmede Düzce’ye yapılacak projeler konusunda istişare derken karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Projelerin Ankara ayağında Ayşe Keşir, memleketi Düzce için tam destek mesajı verdi.

Başkan Keşir, “65. Dönem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Düzce Belediye Başkanımız Faruk Özlü ile şehrimizle ilgili planlanan projeler hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulunduk. Sayın Bakanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.” sözleriyle Başkan Özlü’ye teşekkür etti.

banner844
Yorumlar (4)
Hayirdir 1 ay önce
Başkan derken eyalet sistemine mi geçtik neden belediye başkanı yazmaktan korkuyorsunuz???
Yeşil Düzceli 1 ay önce
Yere batsın sizin projeleriniz 1 yıldır bitiremediğiniz millet parkına bugün baktım beton ve uyduruk yeşillikler dışında hiçbirşey yok. Hoş sizden başka da bir şey de beklenmez. Başkan bu arada D 100 Karayolu üzerinde bulunan ferforje demir çitleri söküp yerine ertesi gün daha uyduruk çitler yaptınız nasıl bir gerekçeniz vardı merak ettim bunları Mart ayı sonunda yaptınız az önce As taksinin oradan geçeeken görünce aklıma geldi.
Düzceli 1 ay önce
Bir fotoğraf iki kötü siyasetçi. Birisi belediye başkanı olmayı halen kabullenememiş, kendine " Sayın Bakanım " dedirten Özlü, diğeri de Düzce'ye bir gram faydası dokunmamış Düzceli bile olmayan Keşir...
Madur 1 ay önce
Tamam şimdi görüştü Düzce rüya oldu zaten düzceli dört gözle bekliyodu bu görüşmeyi neye yaramış ki merak ettik