banner851

banner614

DÜZCE’DEKİ GENÇLERE SESLENDİ

banner619

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Erdil Acar ve Samsun Gençlik Kolları Başkanı Burak Bulgurcuoğlu bugün Düzce’deydi. Düzenledikleri basın toplantısıyla CHP’nin gençlere yönelik kapsamlı projeleri olduğunu anlatan Acar, Düzce’deki gençlere seslenerek ‘’CHP’yi dinleyin, projelerini öğrenin.”dedi. Acar ayrıca CHP Gençliği olarak ‘’Gençlerin Ölmediği bir Türkiye yaratacağız !’’ifadesini kullandı.

banner846
Siyaset 06.09.2015, 14:48
2510
DÜZCE’DEKİ GENÇLERE SESLENDİ
banner844
Düzce Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığının bu gün ziyaretçileri Gençlerden oluştu. CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Erdil Acar ve Samsun Gençlik Kolları Başkanı Burak Bulgurcuoğlu Düzce Gençlik Kollarını ziyaret etti, basınla bir araya geldi.

Tüm Türkiye genelinde il örgütleri ile bir araya gelen başkan yardımcısı ve heyeti, CHP Genel Başkanına iletmek üzere genel seçimlerin etkisi, koalisyon süreci, ve gençlik kolları siyaseti hakkında bilgiler verdi, görüşleri dinledi.

CHP’Yİ DİNLEYİN

Acar, konuşmasına Düzce’deki gençlere seslenerek başladı:  ‘’CHP’yi dinleyin, projelerini öğrenin, nasıl bir siyaset işliyor il binamıza gelip çayımızı içip bizlerden dinleyin. Ne kadar özgürlükçü,demokratik,halkçı bir parti olduğumuzu bizden dinleyin’

GENÇLERE YÖNELİK KAPSAMLI PROJELER CHP’DE

Acar konuşmasının devamında şunları kaydetti: ’ ’Bizler çalışmalarımıza tam gaz devam ediyoruz. Çünkü Gençlik kolları bir partinin temel taşıdır. Gençlik Kolları siyasette yapar, yeri gelir bayrakta asar ama asla dolgu malzemesi ya da kimsenin adamı olmaz. Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları tüm Türkiye’de nitelikli bakanlar ve başbakan yetiştiren bir partidir. Hiçbir gençlik kolları bünyesinde bakan çıkartılmamıştır buda asla unutulmamalıdır. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun gençlere verdiği önem ve değer ortadadır. Gençliğe yönelik kapsamlı projeler CHP’nin programında mevcuttur. Kimse bizlerin üzerinde irade kuramamıştır, kuramayacaktır.”
Biz CHP Gençliği olarak ‘’Gençlerin Ölmediği bir Türkiye yaratacağız !’’ diyerek konuşmasını sonlandırdı.
Yorumlar (9)
mehmet ali Çelik 6 yıl önce
Sayın gençler sizler genç nesiller yetiştirmekten bahsediyorsunuz. Ama Yaratmak sıfatı Allaha ayittir. Bu memleketin kurtuluşu imanlı vatansever gençlerin temini ile olur.
AKP 6 yıl önce
BUGUN HDP YE KIZAN AKPLILERE:HDP VAR ISE AKP OLDUGU ICIN MECLISEDE SAVASADA AKP SOKMUSTUR HDPYI AKSINI SOYLEMEK ADALETSIZLIK INKAR OLUR.ZIRA AKP ANA KADROSU BOYLE DEMEKTE.SECMENI INANMIYOR YOKSAAAA.
Size inat 6 yıl önce
Doğup büyüdüğü şehirden hdpyi 1. parti çıkaran genel başkanınız var ne mutlu size naz yapmayın birleşin artık
düzceli 6 yıl önce
2 . gençler dolgu malzemesi olmaz mış.bu kelimeyi bile sölemeye utanır insan.
düzceli 6 yıl önce
1.bırakın bu ayakları il ilçe farketmez az bi yönetim geçtimi elinize nerden sömürmeye başlasak hangi ihaleyi kendi şirketlerinize çevirsek nerden çalsak nerden çırpsak bunuda yaparken kılıfına uydursak afetleri bile kendinize rant ediniyorsunz
Resneli Niyazi''ye Cevap 6 yıl önce
Biz kobane kamyon dolusu oyuncak, giyecek sevgi ve umut götürdük bizim tirlarimizda silah yoktu para sayma makinaları çelik kasalar içinde paralar yoktu kusura bakma biz inadına sevgi inadına Barış inadına kardeşlik diyeceğiz kusura bakma kardeşim!
Nokta. 6 yıl önce
Chp nin kime hizmet ettigi belli mhp nin kime hizmet ettigide ortaya cikti siz hala akp yi suclayin. Chp nin mhp nin iktidarda oldugu zamanlarida gorduk gozunuzu kapatip mihabbet yapmayin burda donunde gecmisinize bakin.
Resneli Niyazi 6 yıl önce
Gençlik kolları başkanınız Kobani dedikleri yere gitti.PYD başkanıyla görüştü.PYD ye övgüler döktürdü.Siz PYD ile PKK nın aynı olduğunu blmiyormusunuz.Gençler ölmeyecek. Nasıl olacak bu.PKK da barış diyor.Önce kendinize gelin.Atatürk''ün partisi olu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
parçalı bulutlu