banner851

banner955

“DÜZCE’DEKİ UYUMU KİMSE BOZAMAYACAK

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Düzce’de MHP ve AK Parti’nin yer aldığı Cumhur ittifakı üyelerinin uyum içerisinde çalıştığına dikkat çekerek “Bu uyumu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek. AK Partili olsun, MHP’li olsun Türkiye’nin ve Düzce’nin yeni dönemde daha ileri gitmesi için çalışıyor” dedi.

Siyaset 14.10.2022, 13:30 14.10.2022, 15:13
327

AK Parti ve MHP’nin yer aldığı Cumhur ittifakı üyeleri Düzce’de uyum içerisinde 2023 seçimlerine hazırlanmaya devam ediyor.

“6’lı masa henüz adayını açıklayamadı”

Bu kapsamda Düzce’de bir bütünlük, birlik ve beraberlik olduğunu dile getiren MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Biz MHP olarak Cumhurbaşkanı adayı konusunda dik durarak tercihimizi açıkça sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan yana kullandığımızı defalarca deklare ettik. Bizim karşımıza çıkan 6’lı masa bizi eleştirmeye devam edip henüz kendi adaylarını açıklayamazken bizler Türkiye’nin ve Düzce’nin daha ileri gitmesi için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Düzce’de Cumhur ittifakı olarak büyük bir uyum yakaladık. Şahsım ve teşkilatım, milletvekillerimiz Ümit Yılmaz, Ayşe Keşir ve Fahri Çakır, AK Parti İl Başkanı arkadaşım Mustafa Keskin, AK Parti teşkilatı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden göreve gelebilmesi için birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz” diye konuştu. 

“Aramıza nifak sokmak isteyenlere izin vermeyeceğiz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden başkan seçmek için MHP olarak her türlü desteği vermeye devam edeceklerini açıklayan Caboğlu, “Aramıza nifak sokmak isteyenlere, bu uyumu bozmak isteyenlere kesinlikle fırsat vermeyeceğiz. Bu uyum içerisinde 2023 seçimlerine gideceğiz ve adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden göreve getireceğiz. Bunun dışında kurulan hayallerin hepsinin sadece hayal ürünü olduğunu milletimiz görecek ve hayalperestlere gerekli cevabı sandıkta vermeye devam edeceklerdir. Bu ülkenin geleceği AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın izleyeceği yolla şekillenirken yine bu ülkenin özellikle siyasi alanda bel kemiği olan MHP ise her desteği vermeye devam edecektir” şeklinde konuştu.

Yorumlar (4)
Sadettin Candan 2 ay önce
konuş canım konuş senin son başkanlığın partinin de son seçimi.
C.Başkanı olmayacaksın, Başbakan olmayacaksın, Bakan olmayacaksın eee
size niye oy verelim ki. Yancılıkla nereye varmak istiyorsunuz.
SAVAŞ 2 ay önce
SANDIĞA GÖMECEĞİZ NOKTA
08YAVUZ81 2 ay önce
Ben TÜRKÜM şu kadar söylüyorum inandığım yoldan dönmüş birisi olmaktansa yok olmayı şerefsiz yaşamayı asla kabul etmem ben soysuz şerefsiz değilim anlayana
Cemalettin Kapusuz 2 ay önce
Diyorsun ki; bizi satıp akp ye yandaş olan partiye oy vermem. Yada her gün bize ağır hakaretler eden partiye giden gitsin ben oy vermem. mi.....