banner851

banner955

DÜZCE’DEN VE DÜZCELİLER’DEN EMİNİZ

Düzce’nin köylerinde halkla kucaklaşmaya, sıkıntı ve talepleri yerinde dinlemeye devam eden AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, yaptığı açıklamada, “Baktığımız zaman Düzce’nin her köyünde, her mahallesinde AK Parti’den başka hiçbir siyasi hareket yok. Biz dolaşıyoruz, biz insanlarla beraber olmaya çalışıyoruz, seçime de en hazır biziz.” dedi. Keskin ayrıca sandıktan zaferle çıkacaklarına olan inancını, “Düzce’den de eminiz, Düzce’de yaşayan insanlardan da eminiz.” diyerek ortaya koydu.

Siyaset 25.08.2022, 19:00 25.08.2022, 16:56
1281
banner1032

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet, köy ziyaretleri kapsamında merkeze bağlı 7 köyü gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti heyeti, Konaklı, Develibesni, Kutlu, Çakırhacı İbrahim, Aydınpınar, Çınarlı ve Gölormanı köylerinde halkın şikayet ve isteklerine kulak verdi.

Düzenlenen köy programına, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ay, Şükrü Sert, Musa Küçük ve Hasan Aktürk ile il yönetim kurulu üyeleri katıldı.

“Başka hiçbir siyasi partiye de bu nasip olmaz”

Aydınpınar Köyü’nde açıklama yapan İl Başkanı Keskin, “AK Parti denildiğinde, cumhurbaşkanımızın ismi geçtiğinde ona dualar eden, gönül kapılarını açan tüm vatandaşlarımızdan Allah razı olsun.   Aydınpınar Köyü’nde kendi vatanımız, kendi toprağımız, kendimizi bulduğumuz bir köydeyiz. Turizmiyle, dağlarıyla, ormanlarıyla, suyuyla, tesisleriyle gerçekten mükemmel cennet köşelerinden bir köşe burası. Ne mutlu ki bizim böyle köylerimiz var. Diğer illerde böyle köylere rastlayamadığımız, böyle bir kültüre rastlayamadığımız, kardeşçe yaşadığımız, bir sürü insanın yaşadığı bir yer Düzce. İstisna yerlerinden birisi de Aydınpınar Köyü. Bu köyün yaklaşın 3-3.5 yıldan beri suyuyla, yoluyla, tesisleriyle her türlü sorunuyla hemhal olan birisi olarak, ne mutlu bize bunu insanların içinde anlatabiliyoruz, başka hiçbir siyasi partiye de bu nasip olmaz.” dedi.

“Düzce’den de eminiz, Düzce’de yaşayan insanlardan da eminiz”

Konuşmasının devamında “Biz bunları seçim için yapmıyoruz.” diyen Keskin, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Seçim zamanı geldiği zaman gelip buralarda siyasetimizi de yaparız, oyumuzu da isteriz. Baktığımız zaman Düzce’nin her köyünde, her mahallesinde AK Parti’den başka hiçbir siyasi hareket yok. Biz dolaşıyoruz, biz insanlarla beraber olmaya çalışıyoruz, seçime de en hazır biziz. Sandık başındaki arkadaşlarımızla, teşkilatlarımızla, tüm mahallelerde, köylerde yarın seçim olsa biz hazırız. Biz Düzce’de de hazır olduğumuzu görüyoruz. Düzce’den de eminiz, Düzce’de yaşayan insanlardan da eminiz, biz hepsine de çok teşekkür ediyoruz, hepsinden Allah razı olsun diyoruz. İnşallah cuma günü Akçakoca programıyla bu köy gezilerimiz son bulacak. Köylerin büyük bir kısmına girmiş oluyoruz. Arta kalan köylerimizi de dokuzuncu ayda müsait olduğumuz takvimlerde ziyaret etmeye devam edeceğiz. Biz insanlarımızın içinde çok mutlu oluyoruz. Hep birlikte bütün arkadaşlarımla biz bu yollarda yürümeye edeceğiz. Allah herkese sağlık sıhhat versin diyorum. Herkese de çok teşekkür ediyorum.”  

banner844
Yorumlar (12)
Yorukler mah vatandas 1 ay önce
hak etmediginiz maaslariniz size haram olsun.daha universiteye yakin olan yorukkoyune dogalgaz hizmetini getiremediniz.beceriksizsiniz.reisimize zararsiniz.utanmadan bide sorun dinliyoruz.diyorsunuz.bu halkin yakasindan dusun siyasetiniz batsin.
köylü 1 ay önce
köyümüz güzel ama doğal gaz yok o da gelirse daha güzel olucak
aydınpınar köylü 1 ay önce
Dogal gaz istiyoruz .Tesislerimiz ve doğa biz güzel ama köyümüzde doğal gaz olsa daha güzel olucak ...
halk 1 ay önce
gidecek olanda sizsiniz.
Neden duzce ? 1 ay önce
Aydınpınarda bide ne var aydınpınarda dereni aydınpınar tarafında ne yaptınız ? Otogar başka ?seneleeeer öncr organize sanayi ne var araba trafiği başka ne yaptınız ? Aydıpınardan gidilen köylerin hala adam gibi bir otobüs durağı yok rezillik ne yaptınız bir yol açtınız aziz yıldırım bulvarı otogar hatrına başka ?
Şampiyon 1 ay önce
Şeçim erken olsada bir görseniz Türk Halkının size olan sevgisini…
hüseyin emiral 1 ay önce
bitti bitirdiniz tebrikler siyaset yapan kim olursa olsun kendi menfaati için siyasete giriyor ne dava nede ülke ne de millet
Vatandas 1 ay önce
Once duzce aydinpinar caddesi yolu dar onu yaptirin sonra golyaka efteni yolu nu yaptirin oy falan yok size enflasyon aldi basini gidiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25
orta şiddetli yağmur