banner851

banner955

‘’DÜZCE’DEN VE RİZE’DEN MİLLETVEKİLİ GELECEK’’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Karadeniz Bölgesinde bulunan 12 İl Başkanı ile Ankara’da bir araya geldi. Karadeniz İl Başkanları toplantısının amacının ise, o bölgelerdeki üye sayılarının arttırmak, seçimlerde sandık güvenliğini sağlayacak üyeler için çalışmalar, milletvekili çıkartılamamış 2 ilden vekil çıkartmak, olduğu bildirildi.

Siyaset 26.12.2021, 10:30
780
‘’DÜZCE’DEN VE RİZE’DEN MİLLETVEKİLİ GELECEK’’

CHP Örgüt Yönetimleri ve Yurtdışı Örgütlenmelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı, Karadeniz Masası’nda 12 il olduğunu belirterek toplantı ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

 “Artvin, Bartın, Düzce, Giresun, Karabük, Kastamonu, Ordu, Rize, Trabzon, Samsun, Sinop ve Zonguldak. Bu 12 ilde bizim 12 milletvekilimiz var. 2018 seçimlerinde bizim Düzce’de ve Rize’de vekilimiz yoktu. Bu iki ilde vekil çıkartacağız. Düzce’den ve Erdoğan’ın memleketinden bir CHP’li gelecek. Karadeniz’de şu anda da sandık sorumlusu konusunda sıkıntımız yok. 12 ilde 16 bin 309 sandık var. 16 bin 783 kişi şu an belirlenmiş. Sandıklara yedekler de konulmuş durumda. Görev alacak arkadaşların eğitimleri yürütülecek.”

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız