banner851

banner955

“DÜZCELİLER DAHA FAZLASINI HAK EDİYOR”

Düzce Belediyesi 2022 yılının ilk 3 ayında Düzce sokaklarına yaklaşık 80 ton asfalt döküldüğünü açıkladı, geçmiş dönem başkan yardımcılarından DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz, ‘Nasıl yani?’ dedi. Kendi dönemlerinde kurulan Düzce Belediye Asfalt Plenti’nin saatte 260 ton üretim kapasitesine sahip olduğunu anımsatan Caymaz, Düzceliler’e daha fazla hizmet getirilmesi gerektiğini vurguladı.

Siyaset 08.04.2022, 18:00 08.04.2022, 17:11
2158
“DÜZCELİLER DAHA FAZLASINI HAK EDİYOR”

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 2022 yılının ilk çeyreğinde yapmış olduğu çalışmaları geçtiğimiz günlerde kamuoyu ile paylaşmıştı. Açıklamada, 2022 yılı nisan ayına kadar Düzce'de deforme olan yolların yaklaşık 80 ton asfalt yaması ile onarıldığı aktarılırken, ayrıca ekiplerin hava şartlarının el verdiği ölçüde 60 metre de yeni yol açma çalışması yaptığı bildirilmişti. Bu bilgilendirme, eski yerel yöneticilerden birini rahatsız etti.

Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde başkan yardımcısı olan ve şu an DEVA Partisi’nde siyasi yaşamını sürdüren Murat Caymaz, saatte 260 ton asfalt üreten tesis ile Düzce’ye daha büyük hizmetler sunulması gerektiğine işaret etti.

Sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yapan DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, şu ifadelere yer verdi:

“Düzce Belediyesi'nin kamuoyuna açıkladığı, "2022 yılının ilk 3 ayında yaklaşık 80 ton asfalt yaması yollara serildi." bilgisine ilişkin olarak şunu belirtmek istiyorum. Belediyede görev yaptığımız dönemde kurmuş olduğumuz asfalt plenti saatte 260 ton üretim kapasitesine sahip bölgemizin en büyük asfalt üretim yatırımıydı. Saatte 260 ton üretim kapasitesine sahip olan mevcut bir tesisin Düzceli hemşerilerimize çok daha fazla hizmet vermesi gerekir.”

banner844
Yorumlar (8)
Ercan bey 9 ay önce
Koçyazı Mahallesi'nde bulunan Burak sitesinin arka yolu halen çakıl toprak gerisini siz düşünün artık iste
Asfalt 9 ay önce
Saatte 260 ton üretim yapan tesisin olacak 3 ayda 80 ton asfalt yamaladık diye övüneceksin bide şakamısınız siz ya
O kadar da degil! 9 ay önce
gunde 260 ton olmasin?
Osman bey 9 ay önce
Duzcenin göbeği burak sitesinin arkasi halen toprak yol düşün gerisini
Vatandas 9 ay önce
Duzcede her mahalle yollari bozuk yeni baglanti yolu falan hizmet yapin once laf degil
Körpeşler 9 ay önce
Beyciler ışıklardan dönüp olimpiyat ışıklardan çıkana kadarki yollar perişan. Yakışmıyor.
Ahmet 9 ay önce
Bu ihaleye fesat karıştırma işi ne zaman sonuçlanacak? Mehmet keleş zamanında ki ihaleler. Öncü tv bunu haber yapmıştınız, sonucunu da bekliyoruz.
duzcelı 9 ay önce
yama yapılmıs 80 ton malzemeyle ..bu havada sıcak asfaltmı dokulur bedava tras yapmayın
Yeni Sayımız