banner851

banner614

“DÜZCE’MİZİ BİRLİKTE YARINLARA TAŞIYACAĞIZ”

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. Başkan Özlü görev süresi boyunca hayata geçirilen ve yapımı devam eden projeleri yönetim kurulu üyeleri ile paylaştı. Özlü’nün projeleri partililerden tam not aldı.

banner846
Siyaset 29.06.2021, 15:45 30.06.2021, 10:58
1477
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. İlk olarak İl Başkanı Mustafa Keskin başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısına katılan Özlü, teşkilatın sorularını yanıtladı.

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da AK Partili Belediye Başkanları toplantısına katılan Başkan Özlü, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelerek Düzce’de yapılan çalışmaları bir sunum eşliğinde anlatmıştı. Başkan Özlü aynı sunumu bu kez AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ile paylaştı.

Yapımı tamamlanan, devam eden ve yapılması planlanan 68 projenin yer aldığı sunumu değerlendiren Başkan Özlü, “Göreve geldiğimizden bu güne kadar tamamladığımız projelerin yanı sıra devam eden ve yapılması planlanan projelerimizi Sayın Cumhurbaşkanımıza arz ettim. Bu toplantımızda da beraber yol yürüdüğümüz siz değerli yönetim kurulu üyelerimiz ile paylaşıyoruz. Projelerimizin her biri için ince eleyip sık dokuyarak titiz bir çalışma yürütüyoruz. Şehrin çehresini değiştirirken sizler de emek harcayıp bizlere destek oluyorsunuz. Şimdiye kadar verdiğiniz ve bundan sonra vereceğiniz destekler için çok teşekkür ediyorum.  Birlik ve beraberlik içinde durmadan, dinlenmeden milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Düzce’mizi yarınlara taşıyacak, bölgesinin parlayan yıldızı yapacak projeleri hep beraber gerçekleştireceğiz” ifadelerinde bulundu.

Başkan Özlü’nün sunumunun ardından konuşan AK Parti Düzce İl Başkanı Keskin, “Belediyemizin yaptığı çalışmalara tam destek veriyoruz. Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün vizyonuna güveniyoruz. AK Parti yönetimi olarak başkanımızın arkasındayız. Düzce’mize en iyi şekilde hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Başkanımızın yaptığı sunumdan ve yaptığı çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Başkan Özlü’nün yaptığı sunumun ardından yapılan çalışmalara tam not veren AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu üyeleri de Özlü ve ekibine yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek Düzce için atılacak her adımın destekçisi olduklarını kaydetti.

Yorumlar (5)
Düzceli.. 4 hafta önce
Geleceği karşılıyacak tek bir projeniz var mı.. Kayıp 20 yılın hesabını, stalin den mi soracağız..
Vatandaş 4 hafta önce
ŞIRACININ ŞAHİDİ BOZACI.
Teşkilat mı? 4 hafta önce
Yıkama yağlama ekibi ne de olsa ses çıkarır mi? Asıl sen halka sor, memnun mu?
Kürşat Yılmaz 4 hafta önce
Faruk Bey'in sayesinde AKP bir dönem daha durumu idare edecek gibi...
cash81 4 hafta önce
az kaldı hepiniz gidiyorsunuz akp amerika projesidir