banner851

banner614

DÜZCE’YE DAİR KONUŞULMAYAN KALMADI

AK Parti’nin Düzce İl Koordinasyon Toplantısı geniş bir katılımla yapıldı. AK Parti’nin ağır topları ve tüm il, ilçe ve belde teşkilatlarının bir araya geldiği buluşmada il genelinde yapılacak yatırımlar ve projelere masaya yatırıldı.

banner619
Siyaset 21.08.2021, 11:06 22.08.2021, 15:43
798

1 Temmuz’da başlayan tam normalleşmenin ardından Adalet ve Kalkınma Partisi’nin partinin ağır toplarının da katılımıyla Düzce’deki tüm teşkilatlarıyla il koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’ndeki toplantıya AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ile partinin il, ilçe, belde teşkilatı temsilcileri katıldı.

KONUŞULMAYAN KALMADI

Toplantıda il genelindeki son durum masaya yatırıldı. Düzce’nin kalkınması için AK Parti’nin tüm teşkilat mensuplarıyla uyum içindeki çalışma sisteminin önemine dikkat çekilerek önümüzdeki süreçte atılacak adımlar ve yapılacak projeler istişare edildi.

Yakın zamanda açılışı yapılacak yatırımlardaki son durumun da konuşulduğu toplantıda koronavirüs salgınıyla mücadelede Düzce’de gelinen nokta da değerlendirildi. 6 Eylül’de başlayacak olan yüz yüze eğitim öncesi il genelinde atılabilecek adımların da söz konusu olduğu toplantının bir kısmı da hasadı devam eden fındığa ve üretici ile mevsimlik tarım işçilerinin sorunlarına ayrıldı.

KESKİN: DURMAK YOK, YOLA DEVAM

İl Başkanı Keskin, “Yapacağımız çalışmalar ve hayata geçireceğimiz projeleri ele aldığımız verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Milletimize hizmet yolunda el ele vererek Düzce'mizdeki dönüşümü AK Parti kadroları olarak gerçekleştireceğiz. Durmak yok, yola devam.” diye konuştu.

KEŞİR: YATIRIMLARIN ANKARA’DA TAKİPÇİSİYİM

Başkan Ayşe Keşir de söz alarak Düzce’de millet adına atılacak her türlü adımın Ankara’da destekçisi ve takipçisi olacağını söyledi. Katılımcıların tek tek söz alarak fikirlerini beyan ettiği toplantı iyi dileklerle son buldu.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (18)
Düzceli.. 1 ay önce
2011 yılında Cumhurun söz verdiği Yığılca yolunu yapmak bir yana, biraz fiziki iyileştirmeyi bile beceremiyen, Karaburum melen ağzı yolunu unutan da aynı ekip..
Düzceli.. 1 ay önce
Hangi yatırımlar, köydes, beldes ödeneklerinde Türkiyede 15 yıldır en az alan 10 il içindeyiz.. Açın bakın..
Düzceli.. 1 ay önce
15 temuz parkındaki, o küçük kafeyi bile halka çok gördünüz.. Neydi sloganınız, halkın olanı halka vermek.. Duy da inanma.. Yazık ya..
Nefret ediyoruz 1 ay önce
Reisinizide multecinizide afganlinizida alin gidin.Artik iyice nefret ediyoruz suratlarinizdan..Nursuzlar..
Akepe 1 ay önce
Artik son peygamber Hz.Muhammeddi ama Tayyipde mehdi desenizde artik bittiniz..Seriat isteyen kadinlar afganistana orda maymuna benzeyen tipler kuruyolar seriati bi adama 5 tane kadin 8inden 30 yasa jadar hadi yAllah .Akepe sizde multecilerinizle beraber yAllah..Ulkemizi pislettiginiz yeter..
Mekepe 1 ay önce
Akp ye bunca yıl oy verdim ama artik sizin bu talubanla ayniyiz soyleminiz vede ulkeyi yol gecmeyen hergeleni almaniz yuzunden nefret ettim..Daga siz oy yok..Bu gondermeyecegiz diyen soylemleriniz sizi bitirdi..Agocmenlerinizle beraber yAllah...Vatanimiz copluk oldu.Herkesin vatani ne kadar kiymetliymiş..biz actik gelen giriyo gecen giriyo.Cocuklar tehlikede genclerimizin gelecegi tehlikede..Defolun artk.
HARBİ ADAM 1 ay önce
Yazdıklarım zülfüyare dokunur,goy goy yapmayın boşuna cahiti kovdunuz parktan diğer parka kendi adamınıza peşkeş çektiniz ,beleş yemek yiyince oluyomu böle işler
Aa 1 ay önce
Fındık hasadı devam etsin. Devletin sattığı tarlalara da Orman İşletme tapu iptal davası açsın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın