banner851

banner955

“DÜZCE’YE YAPILANLAR GEÇMİŞTE HAYAL BİLE EDİLEMEZDİ”

AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Kurulu Toplantısı, bugün Avni Akyol Kredi Yurtlar Kurumu Konferans salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır sağlık sorunlarını gerekçe göstererek katılmadı. Ayrıca toplantının Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi yerine, Avni Akyol KYK yurdunda yapılması da dikkatlerden kaçmazken, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarı döneminde Düzce’de hayal bile edilemeyecek yatırım ve projeler gerçekleştirildiğini ifade etti.

Siyaset 24.10.2021, 17:07 25.10.2021, 09:52
2686
“DÜZCE’YE YAPILANLAR GEÇMİŞTE HAYAL BİLE EDİLEMEZDİ”

Düzce AK Parti Teşkilatlarının performansları, çalışmaları ve yapılacak çalışmaların tartışıldığı AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Kurulu Toplantısı bugün Avni Akyol KYK Yurdu Konferans salonunda, geniş katılım ile yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan AK Parti Genişletilmiş İl Divan Kurulu Toplantısına Seçim İşlerinden Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Koordinatörü Murat Büyükçe, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, teşkilat başkanları ve partililer katıldı.

Sağlık sorunlarını gerekçe göstererek toplantıya katılamayan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ise, toplantıya telgraf gönderdi.

Keskin: “Düzce’de daha yapacak çok işimiz var”

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik hem iç, hem de dış güçler tarafından karalama kampanyaları yürütüldüğünü belirterek, “Biz her zaman Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacağız. Biliyorsunuz, AK Parti İktidara geldiği günden bugüne, Düzce’de hayal bile edilemeyen hizmetler yapıldı. Mesela, AK Parti geldiğimizde, Düzce ve ilçeleri doğalgaza kavuştu. Şu anda biz köylere bile doğalgaz verebilecek güçteyiz. Bunun yanında, Düzce’nin dört bir yanında çalışmalarımız, hizmetlerimiz devam ediyor. Bu halk bize ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a güveniyor. Bizlerde halkımıza güveniyoruz. Bugün seçim olmamasına rağmen, Düzce merkez ve ilçelerdeki tüm köylerimizi ziyaret ederek, halkımızın sorunlarını dinliyoruz, halkımız ile iç içe oluyoruz. Köylerde ve ilçelerde tespit ettiğimiz sorunların üzerine kararlılıkla gidiyoruz. Düzce’de daha yapacak çok işimiz var” dedi.

Büyükçe teşkilatların sıkıntılarını anlattı

Keskin’in ardından kürsüye çıkan AK Parti İl Koordinatörü Murat Büyükçe, ilçe teşkilatlarından kendisine aktarılan sorunları anlatarak, bu sorunların giderilmesi için çalışma başlatılması gerektiğini söyledi.

Faruk Özlü: “Düzce’de ilkleri gerçekleştirdik”

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’de, kısa süre içerisinde Düzce’de büyük işler başardıklarını dile getirdi. Bir gecede Düzce’nin toplu ulaşım sistemini değiştirdiklerini kaydeden Özlü, Hecinlerde hayata geçirilen Katı Atık Tesisinin ise Türkiye’de bir olduğunu vurguladı.

Keşir: “Türkiye’yi kaosa sürüklemek isteyenlere karşı çalışacağız”

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir’de partililere seslenerek yaptığı konuşmasında, seçim varmış gibi her zaman sahada olmaları gerektiğini vurguladı. AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik hem içeride, hem de dışarıda büyük oyunların olduğunu dikkat çeken Keşir, “Bu oyunları, Gezi olaylarında gördük, 17 -25 Aralık sürecinde gördük, 17 Temmuz’daki hain ve kanlı darbe girişiminde gördük. Ben AK Parti’nin kuruluşunda yer alan bir kardeşinizim. Bu oyunları önlemek için sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman sahada olmalıyız. Çünkü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tüm mesaisini bizler için harcıyor. Milleti için ölümü bile göze alabilen Cumhurbaşkanımız için, Türkiye’yi kaosa sürüklemek isteyenlere karşı her zaman çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Yavuz: “CHP HDP ile kol kola yürüyor”

Son olarak kürsüye çıkan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ise, ana muhalefet partisi CHP’ye yüklendi. CHP’nin Terör Örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile kol kola yürüdüğünü öne süren Yavuz, bundan CHP’nin kendi tabanının bile rahatsız olduğunu aktardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2023'te yeniden seçileceğine inandığını vurgulayan Yavuz, şunları kaydetti:

"CHP kafası diyorlar ki, 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önümüzdeki seçimlerde aday olamaz, erken seçim olmazsa.' Bazı arkadaşlarımız da diyor ki 'Olsun, birkaç gün erken seçim yaparız'. Alakası yok arkadaşlar. Recep Tayyip Erdoğan, bal gibi aday olur ve bugünkü anket sonuçlarına ve sokağın sesine baktığımız zaman yeniden Cumhurbaşkanı olur. Ben size bunu hukuki açıdan ispat edebilirim. Merak etmeyin, zerre şüphe yok. Fakat bu tartışmayı yapacağız, unutmayın. Haziran 2023'te seçime gidiyoruz. Erken seçim meçim yok. Cumhurbaşkanı adayımız da Recep Tayyip Erdoğan. Ondan da şüphe yok."

Konuşmaların ardından, Genişletilmiş Ekim Ayı İl Divan Kurulu Toplantısı, basına kapalı olarak devam etti.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (17)
Harbici 1 yıl önce
işimiz gücümüz laf lafı güzaff palavraları söyle söyle yok genişletilmiş,yok daraltılmış
Düzceli.. 1 yıl önce
Yüzde doksan beşi yıkılmış Düzce'de şehircilik anlamında kimse bu kadar kötü bir ulaşım hayal edemezdi.. evet başardınız.. Proje adı ile 500 metreyi 4 defa kazdınız.. Prefabrik okullar, öğretmen evi durur ken 20 yılını doldurmamış binaları yıktınız..
Düzceli.. 1 yıl önce
Dikkat edin herkes akp genel başkanından bahsediyor.. TC den halkın ekonomik olarak geldiği durumdan bahseden yok..
duzcelı 1 yıl önce
vay anasını sımdı bız hayal bıle edılemeyenlerın yapıldıgı bı kenttemı yasıyoruz
2023 1 yıl önce
köler sağırlar..eksik katılmışınız..Çok sevdiğiniz Suriyel ıraklı afganlı mültecileriniz nerde..Nasıl hala oralarda olabiliyorsunuz..Az kaldı..
vatandaş 1 yıl önce
DÜZCEYE NE YAPILDI DAHA KERVAN KAVŞAĞINI BECEREMEDİNİZ PARK AÇILMAMIŞ AYRICA 2 CAMİ ARASINA ŞEHRİ SIKIŞŞTIRDINIZ GELEN İST CADDESİNİ DÜZELTİYOR GİDEN ORAYI HALA KALKMISINIZ NE ANLATIYORSUNUZ YAZIK
yeşil düzceli 1 yıl önce
Doğru Söylüyorsunuz Düzce ye ve Ülkemize Yaptığınızı hayal bile edemedik. Canına okudunuz Ülkemizin 20 Yılda Kırk yıl geriye götürdünüz.
Aa 1 yıl önce
Neymiş o hayal gücümüzün kıt olduğu aşağılaması yapılan yatırımlar?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız