banner851

banner955

“EDİLEN DUALARDA VATANDAŞIN DESTEĞİNİ GÖRÜYORUZ”

AK Parti Düzce İl Başkanlığı, yeni ekonomik düzen ve son 19 yılda ekonomiyle ilgili yapılanları özetleyen, “Yatırım, İstihdam, Üretim, İhracat, Büyüme” başlıklı 30 bin adet el broşürünü bu hafta sonu Düzce genelinde dağıttı. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, “Sayın Cumhurbaşkanımıza edilen dualar, bu milletin bizim arkamızda olduğu, Cumhurbaşkanımızın arkasında olduğu gerçeğini bir kez daha gösterdi” dedi.

Siyaset 27.12.2021, 13:49 28.12.2021, 11:21
1841
“EDİLEN DUALARDA VATANDAŞIN DESTEĞİNİ GÖRÜYORUZ”

AK Parti Düzce teşkilatları, AK Parti Genel Merkezi tarafından hazırlanan ekonomik düzenlemeleri ve 19 yılda Türkiye’de yapılan yatırımları özetleyen projelerin anlatıldığı broşürlerin dağıtımı için sahaya indi.

Parti yöneticileri ile birlikte vatandaşlara broşür dağıtan Keskin,  “Bu hafta sonu broşürlerimizi tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de AK Parti İl teşkilatı olarak dağıttık. Bizlerde Çilimli Tepeköy’de, Çilimli Teşkilatımızın, İlçe Başkanımızın, Kadın Kolları Başkanımızın ve İl Genel Meclis Üyesi arkadaşlarımızla beraber köy çalışmalarına destek verdik. İnsanlarımıza, hanelerimize ve muhtarlıklarımıza en son alınan ekonomik istihdam paketi ile alakalı el broşürlerimizi dağıttık. İnsanlarımızın bilgilenmesini sağladık. 81 İlde olduğu gibi Düzce’de de bütün ilçe, belde ve köylerinde teşkilatlarımız Cumartesi ve Pazar günü sahadaydı. Halkımızın bize büyük bir güveniyle karşılaştık. Sayın Cumhurbaşkanımıza edilen duaların, bu milletin bizim arkamızda olduğu, Cumhurbaşkanının arkasında olduğu gerçeğini bir kez daha görmüş olduk. Çok memnun kaldık Allah bu milletten razı olsun. Onlarla beraber hemhal olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu iki günlük çalışmalarda gördük ki bu millet Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Partinin dimdik arkasında duruyor. Onların dualarıyla inşallah bu işin içerisinden çıkacağız. Özellikle döviz kurunun düşmesinden dolayı raflarda temel gıda maddeleri olmak üzere büyük bir enflasyonla mücadeleye başladık. Bunun yansımaları inşallah önümüzdeki günlerde göreceğiz. Bu memleket bu günleri de aşacak. Artık kendi ayakları üzerinde duran, ekonomik mücadelesini tamamlamış ve inşallah 2022 yılı ekonomik anlamada faydalı geçecek. Enflasyon ’da bu rakamlar inmeye başladı. Bunları sahada ve raflarda göreceğiz inşallah” dedi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (13)
Apo 12 ay önce
Maşallah çok ilgi görüyorsunuz.
Vatandaş1453 12 ay önce
Bence affetmesin.
kimo 12 ay önce
He he devam edin
Akpak 12 ay önce
Yaparsa ak parti yapar. Döviz nasıl geceden sabaha tepetaklak oldu. Türk lirası bir gecede yüzde 30 değer kazandı. Nerden nereye. Durmak yok yola devam. Inadına ak parti
noname 12 ay önce
değer kaybederken neredeydin bir gecede kaybettiği değeri 3 günde kazanmıştı zaten olan umutlarla gidip dolar altın olan vatandaşa oldu
ali 12 ay önce
kardeş Türk lirası ocak aralık ayı arasında yüzde 50 değer kaybetti. neyin kafasını yaşıyorsunuz.
şakacı 12 ay önce
demek ki sıkıntı büyük; il başkanı sokağa inip broşür dağıtıyorsa
Adnan 12 ay önce
Sayın başkan gubre ve mazot fiyatlarını aşağı indirin biz dededen, babadan üretim yapmayı biliyoruz zaten. Böyle giderse sizin dedikleriniz sadece laf kalabalığı olur.
Davut Sam 12 ay önce
Son iktidar günleriniz bol bol gezin.
yeşil düzceli 12 ay önce
Bu Ülkeye Yapılan Bunca Kötülükten Sonra Allah Sizi Affetsin demekten başka söylenecek söz bulamıyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız