banner851

banner614

'EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR'

banner619

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, bir mesaj yayımlayarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Gazi Meclisinin bugüne kadar darbe, cunta ve vesayet girişimleri ile terör saldırılarına karşı da milli iradenin tecelligahı olduğunu belirten Keşir “Şanlı tarihimizin en önemli sembollerinden biri olan Türkiye Büyük Millet Meclisi, 101 yıldır olduğu gibi ilelebet milli iradenin, millet egemenliğinin, demokrasinin ve bağımsızlığımızın tecelligahı olmaya devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

banner846
Siyaset 23.04.2021, 14:30 23.04.2021, 16:20
337
banner844

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Millet vekili Ayşe Keşir, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 101. Yılı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 101. yılını Türkiye'nin ve dünyanın tüm çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en samimi duygularıyla tebrik eden Keşir, “Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı 23 Nisan 1920, 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' diyerek bağımsızlığımızı ve milli iradenin hâkimiyetini dünyaya ilan ettiğimiz tarihtir” ifadelerinde bulundu.

“Kahraman ordumuz, birlik ve beraberlik içinde, aziz milletimizden aldığı güçle, vatan toprakları uğruna büyük mücadeleler vermiş tarihe altın harflerle kazınan zaferlere imza atmıştır” ifadelerine yer veren Keşir, “Meclisimizin çatısı altında, ortak bir gaye etrafında birleşen aziz milletimiz, Büyük Zafere ve Cumhuriyetimizin kuruluşuna uzanan yolda en önemli adımı atmıştır.” cümlelerine yer verdi.

“Milli iradenin tecelligahı olmuştur”

Gazi Meclisimiz bugüne kadar darbe, cunta ve vesayet girişimleri ile terör saldırılarına karşı da milli iradenin tecelligahı olduğunu vurgulayan Keşir ”Şanlı tarihimizin en önemli sembollerinden biri olan Türkiye Büyük Millet Meclisi, 101 yıldır olduğu gibi ilelebet milli iradenin, millet egemenliğinin, demokrasinin ve bağımsızlığımızın tecelligahı olmaya devam edecektir” şeklinde aktardı.

Mesajın son kısmında İstiklal Harbinin Başkomutanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin ilk Başkanı, Cumhuriyetin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile tüm şehit ve gazileri rahmetle, minnetle yâd eden Keşir, “Tüm çocuklarımızın bayramını gönülden tebrik ediyorum.” ifadelerine yer vererek mesajına son verdi.

HABER: M. KİLELİ

Yorumlar (4)
Aziz milletmiş 3 ay önce
Siyasi partiler ve seçim kanununun 18 yılda 220 kez değiştiği bir ülkede Egemenlik kayıtsız şartsız milletinmiş :) Egemenlik ve Türkiye Çölü...
Bajqan 3 ay önce
Başkan :)
hamza 3 ay önce
Belediye baskani eski bakan var ak parti kadin kolari baskani var her sey bar bjrtane hizmet yok yollar bozuk stadyum yapilmayan tek il ne soliyim daha duzce ye ihanet var bu iste yuzde 90 oy al civi cakma baska illere yapiliyor hizmetler yaziklar o.
YAVUZ0881 3 ay önce
Ne bekliyordun hizmet he bekle bekle