banner851

banner614

EĞİTİM SİSTEMİNİ ELEŞTİRDİ

Düzce Üniversitesi Öğrencileri siyasilerle bir araya geldi. Öğrenciler sorunları ve şikayetlerini milletvekillerine iletirken, siyasiler ise sorunların çözümü için sözler verdi. Toplantıya Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın konuşması damga vurdu. Korkmaz eğitim sistemini eleştirerek, “ Bu kadar rezil bir eğitim sistemi bizden başka kimsede yok” dedi.

banner619
Siyaset 18.11.2012, 18:40
198
EĞİTİM SİSTEMİNİ ELEŞTİRDİ

Düzce Üniversitesi Kalkınma ve İnovasyon Kulübü üyeleri, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen organizasyonla siyasilerle bir araya geldi. “AK Parti ve Üniversite Gençliği buluşuyor adı altında düzenlenen toplantıya, Milletvekilleri İbrahim Korkmaz, Fevai Arslan,Osman Çakır, İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, Belediye Başkanları ve öğrenciler katıldı.

 

AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, toplantının sorunları ve sıkıntıları olan gençleri dinlemek amacıyla düzenlendiğini söylerken, öğrencilerin sorunlarını bir araya gelerek tespit edip çözmek amacında olduklarını belirtti.

Düzce Üniversitesi Öğrenci konseyi Başkanı Sami Sağlık, konseyin yaptığı çalışmaları,öğrenciler için düzenlenen programları anlattı.

En büyük sorun ulaşım

Toplantının 

banner844
Yorumlar (0)