banner851

banner955

EMRAH İLHAN BAŞKANLIK GÖREVİNE SEÇİLDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Gençlik Kolları olağan kongresini yaptı. Pandemi nedeniyle bir süredir ertelenen CHP Düzce İl Gençlik Kolları Başkanlık seçimi büyük bir katılım ile gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen kongrede Emrah İlhan, CHP Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı oldu.

Siyaset 02.09.2020, 14:59 02.09.2020, 15:38
1926
EMRAH İLHAN BAŞKANLIK GÖREVİNE SEÇİLDİ

Gençlik kollarını CHP’nin en büyük dinamik gücü olduğunu belirten CHP Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Emrah İlhan, seçimin ardından yaptığı ilk açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“ Düzce’de giderek güçlenen CHP’de, partimizin iktidar yürüyüşünde en büyük katkıyı ‘gençler’ verecektir. Gençlik kollarına seçilen arkadaşları ile birlikte genel ve yerel sorunlarla mücadelede  öncü olacaklarını vurgulayan Emrah İlhan “ Başta siyaset olmak üzere bir çok alanda gençlere fırsat sunan ve önlerini açan parti CHP’dir. Bunun bilincinde ve sorumluluğunda çalışacağız.

Gençlere fırsat verildiğinde neleri başarabileceğimizi herkese göstereceğiz. Biz bu ülkeye ve partinin ilkelerine bağlı kararlı ve güçlü bir gençlik hareketiyiz. Partimize büyük katkı vereceğimize inanarak yola çıkıyoruz.”

Haber: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (12)
EMRE BEKTAŞ 2 yıl önce
SEVGİLİ YORUMCULAR BOŞUNA ZAHMET ETMEYİN YUKARIDAKİ MASKESİZ RESİM ESKİ YANİ PANDEMİDEN ÖNCESİNDE DÜZCE MERKEZ İLÇE KONGRESİNDE ÇEKİLMİŞTİR YANİ 19 OCAK AİTTİR. SİZ ÖNCE GİRESUNDAKİ DÜZENLENEN MİTİNKTEKİ KALABALIKTA ARAYIN SOSTAL MESAFE VE MASKE ÖNLEMİNİ!
sçavuş 2 yıl önce
Kendisini tebrik ediyorum. Umarım başarılı olur.
Osman 2 yıl önce
Maskeniz yok mu sizin
Chp li degil 2 yıl önce
Yakismis genc kardesimize, basarili okacagini biliyorum
covid 19 2 yıl önce
resme bakar mısınız kolkola ve maske yok salgını mi çoğaltmaya çalışıyorsunuz bu nasıl duyarsızlık
81 düz e 2 yıl önce
Hani maskeler
Kazım karabekir 2 yıl önce
Chp bu zihniyetle gitmeye devam etsin böyle daha iyiler boş hayaller kuran bir gençliği var vizyon yok tamamen boş.
YAVUZ 0881 2 yıl önce
Genç kardeşimize başarılar diliyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
açık