banner851

banner614

EN BEĞENİLEN VEKİL OLDU

2020'nin en beğenilenler listesinde bu kez milletvekillerine yer verildi. Bir şirket tarafından 2020'nin En Beğenilen 20 Milletvekili Araştırma Sonuçları açıklandı. Düzceli vekillerin yer almadığı listede Düzceliler’in yakından tanıdığı bir isim dikkat çekti. Düzce’nin gölge milletvekili CHP’li Mahmut Tanal en beğenilen vekillerden oldu.

banner619
Siyaset 30.12.2020, 16:44
1237
EN BEĞENİLEN VEKİL OLDU

2020 yılını uğurlamaya hazırlandığımız şu günlerde farklı alanlarda yapılan araştırmaların sonuçları kamuoyuna açıklanmaya devam ediliyor.  

ORC Araştırma ve Danışmanlık Şirketi tarafından ‘2020'nin En Beğenilen 20 Milletvekili’ araştırma sonuçları açıklandı. Kendi seçmen grubunda değerlendirmelerin yapıldığı araştırmada genel başkan ve genel başkan yardımcılarına yer verilmedi.

AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir ile MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın ilk 20’ye giremediği listede Düzce’nin fahri milletvekili CHP’li Mahmut Tanal en beğenilen vekillerden biri oldu.

8 AK Parti, 8 CHP ve 4 MHP’li milletvekilinin yer aldığı sıralamada, Düzce’nin sorun ve taleplerini sık sık meclis kürsüsünde dile getiren Tanal, 20. sıranın sahibi oldu. Düzce’ye sık sık yaptığı ziyaretlerde halka iç içe olmaya özen gösteren Milletvekili Tanal, sıkıntıların çözülmesi için tıpkı şehrin vekili gibi Ankara’da bastırması ile tanınıyor.

Yapılan araştırma sonucuna göre en başarılı siyasetçilerden olan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, 40.0 beğeni oranı ile çalışmaları takdir gören milletvekillerinden biri oldu.

HABER: C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (2)
CAN 9 ay önce
ALLAH AKIL FIKIR VERSIN BU ZAT FETÖNÜN MEDYASI SAMAN YOLU ZAMAN GASDESI KAPISINDA EYLEM YAPAN TA KENDISI DÜZCELI HALKIMIZ UYANIK OLSUN BUNUNGIBILERINE YÜZ VERMESIN BU ZAT PKK NIN CENAZELERINI ZIYARET EDEN KISI UNUTMADIK BIZ BUNLARI
Hikmet gümüş 9 ay önce
Düzce den aday gösterin de boyunun ölçüsünü alsın.