banner851

banner614

EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ GENÇLERİMİZ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, bir mesaj yayımlayarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı. Cumhuriyetin temellerinin atıldığı tarihi günün, gençlere emanet olduğunu belirten Keşir, “16 Nisan Halk Oylaması ile 18'e indirdiğimiz seçilme yaşı, gençlerimize duyduğumuz güvenin en açık göstergesidir.” ifadelerini kullandı.

banner619
Siyaset 19.05.2021, 10:45 19.05.2021, 16:41
439

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Türkiye Cumhuriyeti’nin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“19 Mayıs 1919'da Samsun'da yakılan İstiklâl meşalesi, bugün de yolumuzu aydınlatmaya devam etmektedir” şeklinde aktaran Keşir, “Verdiğimiz bu İstiklal mücadelesi; Amasya'dan Sivas'a, Erzurum’dan Anadolu'nun tamamına yayılan, topyekûn bir mücadeledir.” ifadelerinde bulundu.

Cumhuriyetin temellerinin atıldığı bu tarihi günün, Türkiye’nin geleceği ve umudu olan gençlere emanet olduğunu belirten Keşir, “16 Nisan Halk Oylaması ile 18'e indirdiğimiz seçilme yaşı, gençlerimize duyduğumuz güvenin en açık göstergesidir. 24 Haziran seçimleriyle TBMM'de 30 yaş altında beş milletvekilimiz ile gençlerin hem siyasette hem de devlet yönetiminde temsil gücü daha da arttırılmıştır. Antidemokratik katsayı uygulamasının kaldırılması, 81 ilde açtığımız üniversiteler, genç istihdamını teşvik programları ile AK Parti olarak her zaman bu ülkenin yarınları için gençlerin yanındayız. Müreffeh yarınlar için en büyük gücümüz gençlerimizdir.” cümlelerine yer verdi.

Mesajının son kısmında başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutlayan Keşir “Ülkemiz için canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla yâd ediyorum.” ifadelerine yer vererek mesajına son verdi.

HABER: M. KİLELİ

Yorumlar (12)
düzceli 4 ay önce
Hangi gençlerin yanındasınız? hep yalan konuşuyorsun. İnsanlar yalanlardan bıktı. 20 yıldır ülkenin geldiği hale bakın. gençlerin geleceği yok oldu
Helal etmiyorum 4 ay önce
Kendi gençlik kollarınıza üye olanların yanındasınız
Helal etmiyorum 4 ay önce
Evet, torpil yaptığınız vasıfsızları görünce yanında olduğunuz belli oluyor
Kral 4 ay önce
Şimdi bir şey diyecem olmayacak yaww he he he
Bu devirde genç olmak 4 ay önce
Birde gençlere sormak lazım onlar sizden memnun mu diye ?????
öğrenci 4 ay önce
gençlerin yanındaymış :D :D :D kyk borcumu sil o zaman anlayayım yanımda olduğumu :D
Ali 4 ay önce
Pardon hangi gençlerin yanında oldunuz? Başa geldiğiniz günden bu yana gençler için ne yaptınız desem bir elin parmağını geçmeyecek yaptığınız adam akıllı icraatler. Bırakın palavrayı. Gençlere güvenimiz sonsuz bu sandıkta sizi çok üzecekler çoook!
noname 4 ay önce
vay gençliğin haline o zaman
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın