banner851

banner955

EN YETKİLİ AĞIZDAN AÇIKLAMA

MHP Düzce milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce ve ilçelerinde yerel seçimlere yönelik olarak Cumhur ittifakı adı altında ortak aday belirlenmeyeceğini belirterek seçimlere ayrı ayrı adaylarla gireceklerini söyledi.

Siyaset 14.01.2019, 10:49 15.01.2019, 15:46
2208
banner1032

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’dan, “yerelde ittifak yapılacak” haberlerine cevap! Yılmaz, Cumhur İttifakı’nın ortakları olan AK Parti ve MHP’nin Düzce ve ilçelerinde ortak aday çıkartmayacağını kesin bir dille söyledi.
 
Geçtiğimiz günlerde, kaynak ve kişi belirtilmeden Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin yeniden belediye başkan adayı olarak gösterilmesi halinde adaylıktan çektirileceği ve cumhur ittifakının ortak adayı olarak MHP Akçakoca Belediye Başkan adayı Okan Yanmaz’ın ortak aday olarak gösterileceği haberleri çıkmıştı.
 
Akçakoca Gazetesi’ne açıklama yapan Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP’nin Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz ve beraberindekilerin son günlerde Düzce’deki çeşitli haber sitelerinde ortaya atılan “ortak aday” iddialarına yanıt verdi.
 
Yılmaz, 2019’da yapılacak olan yerel seçimlere ayrı ayrı partiler ve adaylar olarak gireceklerini belirtirken, aday çekilmesi, çektirilmesi ve benzeri durumların olmayacağını sözlerine ekledi.


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (6)
YAVUZ0881 4 yıl önce
Vekil efendi bak böyle açıklama yapma vekilliğini düşürürler reisin ve itmenin kulağına gitmesin sen bir izin alsaydın konuşma yapmak için yazık daha tezesin çakallara yem olmanı istemem
Mehmet 4 yıl önce
Sesiz söyle Balgat duymasın sn vekil haber gider ne olur ne olmaz beykoyde aday ackladiydiniz niye çark Edip MHP meclis üyesi ni harcadiniz.? Bence olurmu olur
açıklmalar 4 yıl önce
Sn. vekilimiz iş işten geçmeden yada sıcaklığını yitirmeden mecliste yaptığınız gibi zamanında ve yerinde açıklamalar bekliyoruz..Yerel açıklama ve kararlarınız bizim için ne kadar faydalı düşünmek lazım.
Olmadı 4 yıl önce
Düzcede tvşan aday çıkardınız lakin
Yağız 4 yıl önce
Okan bey inşAllah bu seçimde hak ettiği başkanlığa kavuşacak
VATANDAŞ 4 yıl önce
Yerelde en yetkili ağız İL BAŞKANI dır. ....
16
kapalı