banner851

banner614

ER: “ARTIK KONURALP’E DAHA YAKIN OLACAĞIZ”

banner619

İYİ Parti Düzce Teşkilatı, Konuralp’te kazı çalışmaların sürdüğü alanda incelemelerde bulundu. İl Başkanı Yunus Özay Er, tadilatı uzun süredir devam eden Konuralp Bey ve yaverlerinin türbeleri için de aynı hız ve özenin gösterilmesi çağrısında bulundu.

banner846
Siyaset 31.08.2020, 14:05 31.08.2020, 17:16
2617
ER: “ARTIK KONURALP’E DAHA YAKIN OLACAĞIZ”
banner844

“Batı Karadeniz'in Efes'i” olarak anılan ''Prusias ad Hypium'' Antik Kenti’ndeki kazı çalışmaları hız kesmeden devam ederken İYİ Parti Düzce Teşkilatı,  çalışmaların sürdüğü alana inceleme ziyareti gerçekleştirdi. İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, ziyaret sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yaparak yetkililere çağrıda bulundu. Er, “Tadilat çalışmalarının uzun süredir devam ettiği Konuralp Bey ve yaverlerinin türbeleri için de antik tiyatro alanında yürütülen çalışmalardaki aynı hız ve özenin gösterilmesini umuyoruz. Ecdada hürmete binaen bu görüntü bir an önce düzeltilmeli” ifadelerini kullandı.

“ARTIK KONURLAP’E DAHA YAKIN OLACAĞIZ”

Partisinin Konuralp temsilciliği için bina kiralama işlemini de tamamladıklarını duyuran Er, “Artık Konuralp’e daha yakın Konuralpli ile daha çok birlikte olacağız partimize ve teşkilatımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (9)
nusrettin 12 ay önce
Özay bi git Allasen
düzceli 12 ay önce
söyleyene bak hdpkk ile işi pişir sonra ecdad de kimsenin kemiklerini sızlatmaya hakkınız yok
Kasabalı 12 ay önce
İşiniz gücünüz şekil.Reklamları izlediniz.
Şaban Cemal 12 ay önce
Ecdada mı yakın, fetö ye mı?
Kasabanın hasi 12 ay önce
Akpartiden aday adaylık için yarisanlar kasabadan uzak dursun
kasabalı bjk 12 ay önce
3 senedir bitiremiyen türbeye ziyaret düzce belediyesi yıkmak icin calışıyor yapmak icin değil
ALİ 12 ay önce
İKİ YILDIR TÜRBE TERKEDİLMİŞ VAZİYETTE BU SİYASİTÇİLER YETKİLİLER KOMURALP HALKI HİÇ RAHATSIZ OLMUYORLARMI BİR TÜRBEYİ KOCA BELEDİYE YAPAMIYORMU YADA BİR İŞ ADAMINA FABRİKALARA YAPTIRAMIYORMU ÇOK YAZIK
Resul İnan 12 ay önce
beyim ancak yer kiralamış zahmet etmiş gelmiş türbeyi görmüş bir eksik türbenin gence çocuğa ne faydası var öncelik sosyal spor alanları olmalı bölgede
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın