banner851

banner614

ER İSTİFALARI KABUL ETTİ…

İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı, Merkez İlçe Başkanı Demet Boşver ve bazı çalışma arkadaşlarının istifasının oy birliği ile kabul edildiğini belirterek, bu güne kadar yapmış oldukları çalışma ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

banner619
Siyaset 24.09.2021, 10:47
889
ER İSTİFALARI KABUL ETTİ…

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Demet Boşver ve Merkez İlçe Yönetiminin istifasının yankıları sürüyor. İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Merkez İlçe Başkanı Demet Boşver ve Merkez İlçe Yönetiminin istifalarını kabul etti.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Er, “İyi Parti Merkez İlçe Başkanı, değerli parti üyemiz ve kıymetli çalışma arkadaşımız, Sayın Demet Boşver özel gördüğü sebepler nedeni ile mevcut Merkez İlçe Başkanlığı görevinden yönetimindeki bazı çalışma arkadaşları ile beraber ayrılmış; istifası da İyi Parti İl Yönetim Kurulu tarafından oy birliği ile kabul edilmiştir. Parti üyelikleri devam eden değerli çalışma arkadaşlarımıza, başta Sayın Başkanımız Demet Boşver olmak üzere, bu güne kadar yapmış oldukları çalışma ve teşkilatımıza katkıları sebebi ile şükranlarımızı sunuyor, bundan sonraki siyaset ve özel hayatlarında başarılar diliyoruz” dedi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
İYİLER 3 hafta önce
Ayrılan arkadaşlarla siyasette yola devam edeceğiz. Gelen arkadaşlara hayırlı olsun.
Ahmet Can 3 hafta önce
Kusura bakmayın oturarak olmaz bu işler
buminhan 3 hafta önce
vizyonsuz kişilerin iyi partide işi yok.Siz akepeye mehepeye gidin..