banner851

banner955

ER: “KONU TBMM GÜNDEMİNE TAŞINACAK”

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, kendisini ziyaret ederek yaşadıkları sorunları anlatan selzede vatandaşlar için bugün Ankara’nın yolunu tuttu. Selzede vatandaşların sorunlarını İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ilettiğini ifade eden Er, ayrıca konuyla ilgili İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’ın Aralık ayı içinde bu köylere giderek vatandaşları yerinde dinleyeceğini belirtti.

Siyaset 02.12.2021, 19:00
653
ER: “KONU TBMM GÜNDEMİNE TAŞINACAK”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İYİ Parti İl Başkanı Er,  “Dün Akçakoca İlçe Başkanımız Behçet Alkan Lokum ile birlikte sel felaketi yaşayan Esma Hanım, Uğurlu ve Yenice köylerindeki mağdur vatandaşlar partimizi ziyaret etti.  Evlerini selde kaybeden vatandaşlar için TOKİ Düzce Beyciler Mahallesi’nde konut yapacağını duyurmuş. Selzede köylülerimize siz topraklarınızı terk edin, afette kaybettiğiniz konutlarınız karşılığında da para vererek sizi ev sahibi yapalım denilmiş. İnsanlar evlerini kaybettiği için zaten mağdur olmuşken, bir de topraklarından uzaklaştırılmak isteniyor. Üstelik kaybettikleri evleri içinde yenisi için kendilerinden para talep ediliyor” dedi.

Genel Başkan Meral Akşener ‘e ve Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’a konuyu ilettiğini açıklayan Er, “Sayın Genel Başkanımız ve Sayın vekilimiz Düzce’yle yakından ilgileniyor. Afetzede vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini kendilerine ilettim. Sayın vekilimiz Aralık ayı içinde Akçakoca’ya gelerek mağdur vatandaşlarla bizzat görüşecek ve akabinde konuyu TBMM’de de gündeme getirecek” açıklamalarında bulunda.

Yorumlar (1)
Hayatı A 13 ay önce
Reklamlar.....
Senden vekil olmaz.....
Teskilat başka filmi seyrediyor
Yeni Sayımız