banner851

banner955

ER: ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN

Parti içi sıkıntılar nedeniyle MHP ile yolları ayrılan ve geçtiğimiz günlerde Genel Başkan Meral Akşener’in taktığı rozetle resmen İYİ Partili olan İl Genel Meclis Üyesi Murat Çağlar’ı İYİ Parti mensubu olarak katıldığı ilk toplantıda, il yönetimi de yalnız bırakmadı.

Siyaset 01.03.2022, 17:44
3854
ER: ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN
banner1032

Son dönemde Düzce’deki birçok muhtarı saflarına katan İYİ Parti, AK Parti ve MHP’den ayrılan isimleri de bünyesine alarak büyümeye devam ediyor. MHP’nin Gümüşova ilçesini temsil eden İl Genel Meclis Üyesi iken geçtiğimiz aylarda hem il hem de ilçe teşkilatları yaşadığı sorunlar nedeniyle parti ile ilişiği kesilen Murat Çağlar, kısa zamanda yeni bir partiyle el sıkışmıştı.

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ile sıcak diyaloğu olan Çağlar, kendisine yakın gördüğü bir siyasi oluşum olan İYİ Parti ile yola devam etme kararı almıştı. Parti rozetini genel merkezde bizzat İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in taktığı Çağlar, İYİ Parti’nin Düzce’deki tek İl Genel Meclis üyesi olarak ilk toplantısına bu sabah katıldı.

Meclis Başkanı Çiğdem Günal başkanlığında gerçekleştirilen İl Genel Meclisi Mart Ayı Toplantıları Birinci Birleşimi’nde eski MHP’li yeni İYİ Partili Murat Çağlar’ı partililer de yalnız bırakmadı. İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve yönetimi toplantıyı Çağlar ile birlikte salonda takip etti.

Bu gelişmeyi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran İl Başkanı Er, “İYİ Parti Düzce Teşkilatları olarak İGM Üyemiz Sayın Murat Çağlar ile beraber Mart Ayı il Genel Meclis’i toplantısına katıldık. Partimize ve şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (6)
yediveren 8 ay önce
Arkadaş çay içerken dahi fotoğraf verip gazetede yayınlatıyorsunuz.
iyiler 8 ay önce
Çay içerken resim çektirmenin halk arasında memnuniyeti vardır. Sanada ısmarlayalım
ahahhah 8 ay önce
ahahahahhahah çok güzel yorum tebrikler :)
Ahmet hakan 8 ay önce
Vaybe şimdi kim tutar sizi
esnaf 8 ay önce
tamm iste HDP el skısmış oldnuz hayırlı olsun
şimdi iktidar 8 ay önce
şimdi iktidar kesin.önce düzce.sonra tüm türkiyeyi alırlar artık.ordan da tüm evren ipli olacak.kainatın ipli olacağı günler yakın.BİDEN zaten ne dedi.erdoğan düşmanlarını destekleyeceğiz.milletimiz umarım görebilir bunları.
16
hafif yağmur