banner851

banner614

ER: SORUNLARA ÇÖZÜM BULMAYA GAYRET EDİYORUZ

banner619

İYİ Parti Düzce Teşkilatı ilçe, köy ve mahalle ziyaretlerine Gümüşova ilçesinde yaptığı esnaf ziyaretleri ile devam etti.

banner846
Siyaset 23.03.2021, 13:52 24.03.2021, 16:45
440
banner844
banner785

Esnaf ziyaretlerine, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Demet Boşver ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri, Gümüşova İlçe Başkanı Ramazan Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile teşkilat mensupları katıldı.

Yapılan esnaf ziyareti ile ilgili olarak İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Pazar esnafımız başta olmak üzere Gümüşova ilçesi esnafımızın ve vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntıları dinlemek, taleplerini dile getirmek ve çözüme katkı sunmak adına bu hafta da Gümüşova ilçemizi ziyaret ettik. Yaşanan ekonomik ve sosyal sıkıntılar ortada. Bizler de esnafımıza vatandaşımıza moral vermeye, sorunlarına çözüm bulmaya ve vesile olmaya gayret ediyoruz. Millet olarak bu sıkıntılı günleri aşacağımıza dair kararlılığımızı ifade etmeye de devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Düzce Teşkilatının ilçe, mahalle ve köy ziyaretlerine diğer ilçe, beldeler ve mahallelerle devam edeceği öğrenildi.

Yorumlar (6)
iyiler 2 hafta önce
İyi parti iyi insanlarla siyaset yapıyor. Kendilerini tanıtmaya ihtiyaçları yok. Halk kimin ne yaptığını iyi biliyor.
aziziye 2 hafta önce
anlamadığınız şey halkta bir karşılığınız yok. siyaseti kendi tanıtım aracınız olarak kullanıyorsunuz.
iyiler 2 hafta önce
bu kafa bilgi ve beceri kafası. İyiler iyi işleri yapmaya devam ediyor. Partiye katkısı olmayanlar ve parti dışında kalanlar deddikodu yapmaaya devam ediyor
iyiler 3 hafta önce
İyi parti birlik beraberlik içinde faaliyetlerine devam ediyor. Her gün değer üretiyoruz. iyi şeyler yapıyoruz. Dedi kodu yapanlar parti dışında kaldılar.
Refik 3 hafta önce
Acıyorum
Senai 3 hafta önce
Partisinde birlik beraberlik sağlayamayanlar memlekete hizmet mi verecek mişşş. Bu yapı bu kafa ile asla kabul görmezsiniz
kapalı