banner851

banner955

ER: ‘SORUNLARI YERİNDE TESPİT EDİYORUZ’

İYİ Parti Düzce Teşkilatı, sorunların yerinde tespiti ve vatandaşların taleplerini dinlenmesi için il genelinde köy ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda İl Başkanı Yunus Özay Er başkanlığındaki heyet, Kaynaşlı’ya bağlı Darıyeri Hasanbey Köyü’nü ziyaret etti.

Siyaset 01.03.2021, 11:26 02.03.2021, 17:04
1174
ER: ‘SORUNLARI YERİNDE TESPİT EDİYORUZ’

Düzce İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Belediye Meclis Grup Başkan Vekili Ender Çakar, İl Başkan Yardımcısı Kadir Erdoğan, Kaynaşlı İlçe Başkanı Engin Hendan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kaynaşlı ilçesine bağlı Darıyeri Hasanbey Köyü’nü ziyaret etti.

Köy halkı ile bir araya gelen partililer, Taşaltı Mahallesi’ndeki, dar ve asfaltsız olan yol sorununu , karlı havalarda devlet imkanları ile açılmayan yollar sebebi ile halkın yaşadığı mağduriyeti, çöp konteyneri yokluğu sebebi ile çöp sorununu köylünün kendi imkanları ile halletmesine rağmen yaşanan ciddi hijyen sıkıntısını, yaz aylarında  hanelerdeki su sıkıntısını ve köye getirilen 10 hanelik suyun 30 haneye verilmesi sorunlarını mahalle halkından dinledi.

Sonrasında Dip Mahallesi’ndeki yol problemi, çöp konteyneri olmaması ve yaşanan su sorununu gözlemleyen İYİ Partililer Darıyeri Hasanbey Köyü İlkokulu etrafı,  Camiyanı Mahallesi’nde çocukların güvenliği için kaldırım yapılması ve okul önündeki kasis sayısının arttırılması gerektiğini gözlemledi.

Son olarak Elmalı Mahallesindeki su problemini halktan dinleyen İYİ Partililer, su sorununa da dikkat çekerek Düzce’nin en büyük köylerinden olan Darıyeri Hasanbey köyünün ihtiyaçları ve sorunlarını takibe devam edeceklerini köy halkı ve yetkililerine bildirerek ziyaretini tamamladı.

Sorunların çözümü adına gündeme taşınmasının zaruri olduğuna dikkat çeken İl Başkanı Yunus Özay Er “ Amacımız sorunları yerinde tespit edip, vatandaşın yanında olduğumuzu halka göstermek ve sorunların çözümüne, hizmetlerin köylere adil ve verimli olarak gelişine katkı sağlamaktır” diyerek ziyaretlerinin diğer ilçe ve köylerle devam edeceğini belirtti.

banner844
Yorumlar (3)
Sadrettin Demir 2 yıl önce
Şimdi bunlar sorunları çözecek mı. Kadir memlekette siyaset yapiyo. Güldürmeyin
Birbilen 2 yıl önce
Tamm sorumları dinliyorsunuzda basıl çözeceksiniz yetkiniz yok zengin depilsiniz parayla yaparsınız diyecem boş beleş dinliyosunuz goruntu olsun diye
HASANLAR KÖYÜ 2 yıl önce
SAKIN YANLIŞLIKLA HASANLAR KÖYÜNE GELMEYİN GELDİĞİNİZ GİBİ GİDERSİNİZ SİZİ DİNLEYCEK KİMSE YOK HASANLAR KÖYÜNDE İŞİNİZE BAKIN
Yeni Sayımız