banner851

banner614

ER VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ…

banner619

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ve Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe ve köy ziyaretlerine başladı. Ziyaretler kapsamında Kaynaşlı İlçesi Darıyerihasanbey Köyü’nü ziyaret eden Yunus Özay Er ve ekibi, vatandaşlarla bir araya gelerek, köyün sorunları hakkında bilgi aldı.

banner846
Siyaset 25.08.2020, 15:17
707
ER VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ…
banner844

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Düzce’nin sorunlarına yönelik saha çalışmalarına başladı. Düzce’deki İlçe ve Köy ziyaretlerine Kaynaşlı İlçesine bağlı Darıyerihasanbey Köyü ile başlayan İYİ Parti Düzce İl Başkanı Er ve parti teşkilatı yöneticiler, burada vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlardan, köyün sorunları hakkında bilgi alan Er, sorunların çözümü için İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı olarak çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Er konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Mahalle ve köy ziyaretlerimize Kaynaşlı İlçemize bağlı Darıyerihasanbey Köyünü ziyaret ederek devam ettik.  Köy halkı ile sohbet ettik. Taleplerini dinleyip ilgili birimlere iletmek üzere notlarımızı aldık. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. Sohbetimize katılan İsmail Yıldız ağabeyimizi de keyifle dinledik. Allah İsmail Bey gibilerin sayısını arttırsın inşallah” diye konuştu.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (2)
düzceli 12 ay önce
insanlarla konuşmak sorunlarını dinlemek iyidir
ancak mesafa ve maske(!)
Nezih 12 ay önce
Hepsi dip dibe maske yok bunların amacı ne