banner851

banner614

Erdem’in yerine Aydın getirildi !

Saadet Partisi il başkanlığı görevine 29 Mart seçimlerinde Belediye Başkanlığına adaylığını koyan Selahattin Aydın getirildi

banner619
Siyaset 23.07.2009, 17:33
223
Erdem’in yerine Aydın getirildi !

8. yaş gününü kutlayan Saadet Partisi Düzce’de yeniden yapılanmaya gidiyor. Uzun süredir Partinin il başkanlığı görevini yürüten Faruk Erdem’in 10 Haziran tarihinde görevinden istifa etmesinin ardından, Genel Merkez 29 Mart seçimlerinde Belediye Başkanlığına adaylığını koyan Selahattin Aydın’ı başkanlığa atadı. Aydın’a yeni görevi Parti genel merkezince iki gün önce tebliğ edildi.

Yerel seçimlerin ardından il başkanlığı görevinden istifa ettiği öğrenilen Erdem’in ardından başkanlık arayışına giren Parti merkezinin Aydın’la bir süredir görüşmelerde bulunduğu ve ardından görevi tebliğ ettiği öğrenildi. Saadet Partisi il başkanlığı görevine getirilen Aydın’ın önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı yaparak partinin son durumu, yapılanması ve çalışmaları hakkında bir basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde başarılı çalışmaları ile ön plana çıkan ve takdir toplayan Aydın’ın Başkanlığa seçilmesi ile birlikte Parti’nin Düzce’de yeniden güçlenmesi bekleniyor..

banner844
Yorumlar (0)