banner851

banner614

“ER’DEN ORİJİNALLİK BEKLİYORUM”

Öncü TV’nin cuma klasiği haline gelen “Kitabın Ortasından” programına konuk olan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, programın ‘Nasıl İzah Edersiniz?’ bölümünde Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın sorduğu isimleri açık yüreklilikle yorumladı. Caboğlu, MHP’den ihraç edilen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin ile ilgili de ilk kez konuştu.

banner619
Siyaset 26.10.2020, 16:02 26.10.2020, 17:56
3390

Öncü TV ve Öncü Radyo ortak yayınıyla Düzceliler’le buluşan Kitabın Ortasından programının geçtiğimiz haftaki konuğu MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu oldu. Düzce gündemini belirleyen programın ‘Nasıl İzah edersiniz?’ bölümünde Caboğlu, Sadullah Ünsal’ın sorduğu isimleri değerlendirdi. Düzce Valisi Cevdet Atay’dan İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er’e kadar pek çok isimle ilgili görüşlerini paylaşan Caboğlu, MHP’den ihraç edilen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin ile ilgili “Birol Abi mücadeleci. İyi şeyler yapacağı kanaatindeyim” dedi. Caboğlu’nun Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü hakkındaki “Düzcemiz için kazanım olarak görüyorum” sözleri de dikkat çekti.

İŞTE O CEVAPLAR

 Düzce Valisi Cevdet Atay

“İlk aklıma gelen şu, Cevdet Atay Elazığlı biliyorsunuz. Elazığ il başkanıyla Ankara’da denk gelmiştim. Gerçekten sözünün eri. Çok çalışkan ve iyi bir insan olduğu aklıma geldi. Sayın Valimize Düzcemiz adına başarılar diliyorum.”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü

“Bugün gerçekten baktığımızda Düzce’de bir kazanı olarak görüyorum. İlk 16’lara girmiş Düzce’de bir büyüğümüz. İnşallah Düzcemize büyük hizmetler eder.”

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır

“Bugün baktığımızda Ülkücü kökenli derler. İnşallah kalan siyasi dönemlerinde de  söylemleriyle  camiayı üzmeden sarsmadan en azından vekillikten sonrada gene Fahri adı olarak kalmasını isterim.”

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık

“Mücadeleci. Hiç pes etmiyor. Gerçekten Düzce’de teşkilatı göklere bile yazdıran bir arkadaşımız. İnşallah gelecekte de çok başarılı olacağı kanaatinde olduğum bir abim.”

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özer Er

“Köylüm, hemşehrim. İYİ Parti il başkanı değerli bir kardeşimiz. Gerçekten Yunus kardeşimiz Düzce’de bir şeyler olsun düşüncesinde olan, bu şekilde mücadelesi olan biri. Ama biraz kendisini siyasi söylemlerden biraz daha uzak tutarsa iyi olur. Biraz daha orijinallik bekliyorum.”

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz

“Muhsin Başkan başarılı bir belediye başkanı. Ben Çilimli’de kendi teşkilat bandında da baktığımda insanları kucaklayıcı yapısı olan bir belediye başkanımız.”

İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Mustafa Çetinkaya

“Kendisi komutanımız ama ben onu bir abi olarak görüyorum. Gerçekten asker dediğimizde insan ürperir ama ben Mustafa Komutanımda bunu hiç görmedim. Gerçekten çok sempatik.”

DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı

“Geçmişte bizim partide görev almış büyüğümüz.”

Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli

“Kendisi çok dertli değil. Kendisi de mücadeleci bir arkadaşımız.”

AK Parti Milletvekili Adayı Numan Çabuk

“Gerçekten Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı olarak 24 Haziran seçimlerinde çok ciddi zorluklar çektik. Numan kardeşimiz inşallah önümüzdeki dönemlerde beraber aynı kulvarda çalışır Düzce’mize hizmetler ederiz.”

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin

“Birol Başkanımızla bir sorunumuz olsaydı, biz bunu belediye başkanı yapmazdık. Birol Abi mücadeleci gerçekten iyi şeyler yapacağı kanaatinde olduğumuz büyüğümüz.”

Ahmet Mutlu

“Siyasetçi gerçekten fikirlerini göz önünde bulundurarak hem siyasi partide zaman zaman yer alır hem il başkanına bazı tavsiyeler verir. Çok değerli büyüklerimizden biri.”  

Düzce Kent Konseyi Başkanı Ali Dilber

“Baro başkanlığı yapmış, Düzce’nin yetiştirmiş olduğu değerli abilerimizden biri.”

Sadullah Ünsal

“Her taşın altından çıkan biri olarak görüyorum ben.”

İlhami Caboğlu

“Ben gerçekten mücadeleyi seven kırmadan,  dökmeden,  üzmeden tüm şıkları deneyerek keşke sunuda yapsaydım demeden en azından onu dememe gayreti içerisinde olan biri olarak bilinsin isterim.”

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
ahhh ahhh yazıkk.. 12 ay önce
goruyorumkı hıc bır fıkrın yok kımse hakkında..bızımde senın hakkında yok c.c.c
By yanlıs 12 ay önce
Ilhami caboglunu da birde vatandaşa sorun bakem bos adamin biri
Adnan Polat 12 ay önce
Tamamen dedikodu haberi gibi o öyle bu böyle kardeşimiz... ortaya yuvarla gitsin duzcenin dertlerini konuşsun bi ses gelsin duyalım umit bey konuşunca arkasında dursun sayın ilgili başkanı. Hiç etliye sütlüye karışma deyip başkalarına meydan verip olcak iş değil siyaset yapmayı başka anlatmış başkan. Siyaset halk için yapılır.
Osman 12 ay önce
Özlü'nün yanında da arkasında da durmam derken şimdi Düzce için büyük kazanım olmuş. Bu ne hızlı çark.
sevda 12 ay önce
İyi partide görev alanlar temiz ahlaklı ve Türkiye için umut olan insanlardır. Siyaseti çıkar için değil millet için yaparlar.