banner851

banner955

ERDOĞAN 15 İLÇE ADAYINI AÇIKLADI

AK Parti'nin Düzce ilçe ve belde adayları merakla beklenirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan komşu il Sakarya'da 15 ilçe adayını açıkladı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, CHP'ye gönül verenlere, "Gelin bu oyunu bozun. Bak şimdi bir Cumhur İttifakı var ve Cumhur İttifakı'nın karşısında bir illet, bir zillet ittifakı var. Bunlara gereken dersi 31 Mart'ta vermemiz lazım." diye seslendi.

Siyaset 13.01.2019, 18:41 13.01.2019, 19:51
3612
banner1032
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "AK Parti Sakarya Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı"na katıldı.


"Gereken dersi 31 Mart'ta vermemiz lazım"

Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarları döneminde Sakarya'ya yapılan yatırımlara değindikten sonra şunları kaydetti: "CHP'ye gönül veren kardeşlerime sesleniyorum, CHP'nin ortakları olanların destekçilerine de sesleniyorum: Gelin bu oyunu bozun. Bak şimdi bir Cumhur İttifakı var ve Cumhur İttifakı'nın karşısında bir illet, bir zillet ittifakı var. Bunlara gereken dersi 31 Mart'ta vermemiz lazım."


'Bu ülke ne çektiyse hazırcılıktan çekmiştir'

"Bu ülke ne çektiyse hazırcılıktan çekmiştir artık bu devri kapatıyoruz." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Savunma sanayinde hedeflerimize ulaşacaksak bunu özel sektörün dinamizmi, sermayesi ve yenilikçi anlayışıyla açık ruhuyla gerçekleştirmeliyiz." şeklinde konuştu.AK Parti'nin Sakarya'da 15 ilçe adayını açıkladı

Ekrem Yüce'yi daha önce AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak ilan eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının ardından ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.
Tüm ilçelerde AK Parti'li belediye başkanının bulunduğu Sakarya'da Arifiye, Geyve, Karapürçek, Kocaali, Pamukova, ve Serdivan'da mevcut belediye başkanları yeniden aday gösterildi. 


İl başkanı ve ilçe başkanları aday oldu

AK Parti, eski il başkanı Fevzi Kılıç'ı, eski Hendek ilçe başkanı Ali Kemal Sofu'yu, eski Karasu ilçe başkanı İshak Sarı'yı ve eski Kaynarca ilçe başkanı Murat Kefli'yi, belediye başkan adayı olarak gösterdi.


AK Parti Taraklı ilçesinde aday göstermeyecek

AK Parti, Cumhur İttifakı kapsamında Taraklı ilçesinde aday göstermeyerek MHP'nin adayını destekleyecek. İbrahim Pilavcı, Cumhur İttifakı'nın adayı oldu.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner844
Yorumlar (8)
YAVUZ0881 4 yıl önce
Şak-şakçılar veyahut biadcılar hayırlı olsun asrın liderine seçilirler yerlerine atama yapılır sıkıntı yok ülkede boş adamdan çok ne var
İşimiz alkışşş. 4 yıl önce
Hamdolsun bu çok önemliyidi bizim için. 17 yıldır adayımız bize söylenir alkışlarız. Görevden alınır yine alkışlarız. Yukarıda maaşa %26 zam, bize geldimi %10 zam. Alkışlarız biz..
Bu nasıl iş 4 yıl önce
Türk milleti olarak bu usluba karşı çıkmalıyız ne demek illet zillet kardeşi kardeşe düşman etmektir bu 5 kardeşin 2 si akp liyse 3 diger partili ben ne akp linin ne diğer partilinin kardeşime illet zillet demesine karşıyım kınıyorum çok ay
chp hdp ip ittifakı 4 yıl önce
chp hdp ce ip ittifak halinde.bu ittifaktan bu ülkeye hayır bekleyen zavallılar.kimse ittifak yapmıyor demesin.herşey gözönünde.bu zillet ittifakı değilmi.pkk ile ittifak değilmi.hdp nedir.nasıl kolkolalar.
Yorumcu 4 yıl önce
Gölyaka yıda MHP ye bıraksa süper olur...
düzcede de gümüşova olsun 4 yıl önce
mhp ve akp arasında en yakın oy farkı gümüşova ilçesi.reis orayı da mhp ye bıraksa iyi olur.zaten her seçimde oylar başabaş.çok ta fark yok.
Burak 4 yıl önce
Reis seni seviyoruz lakin alt kadroların artık bazıları zırvaladı ders verilecek ama herkes hakketiğine verecek
Yorumsuz.. 4 yıl önce
Şimdi Cumhurbaşkanı illet zillet kelimelerini kullanıyor ya suç sayılmıyor aynı kelimeleri biz kullansak bu illet ittifakı olan akpmhp ittifakindan bizi kurtarın desek suç sayılır mı?
14
kapalı