banner851

banner955

ERDOĞAN ‘ERDOĞAN’I ANLAYAMADI

Siyasette söylemler üzerinden atışmalar başladı. MHP Adayı Erdoğan Bıyık, Erdoğan belediyeciliğini adeta tescil ederek ilk siyasi gafını yaptı. Özlü’nün katıldığı bir programda “Düzce’ye Erdoğan belediyeciliğini getireceğiz” söylemleri ile ilgili olarak “Sonunda doğru yolu buldu” diyen Bıyık, “Erdoğan belediyeciliği; benim koltuğa oturmamdır” imasıyla Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliğini kendine mal etti.

Siyaset 04.02.2019, 17:08 05.02.2019, 17:01
2315

Adım adım seçimlere yaklaşılırken, siyasetin nabzı da yükseliyor. Adaylar birbirlerinin açıklamaları üzerinden eleştirilere hızlı başladı. Sık sık ‘Bizim dilimiz kavga değil, sevgi dili olacak’ diyerek katıldığı programlarda atışmalara girmekten kaçınarak, vaatlerini sıralamaya devam eden AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü’nün partisinin gençlik kolları üyelerine hitap ettiği konuşmasında, “Düzce’ye Erdoğan belediyeciliğini” getireceğiz sözlerini MHP Adayı Erdoğan Bıyık kendi açısından yorumladı. 

1994 yılında yüzde 25 oyla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan ve yaptığı hizmetlerle ‘Erdoğan belediyeciliği’ kavramını getiren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyecilik vizyonunu Düzce’ye uygulamak isteyen Özlü’ye “Faruk Özlü Doğru Yolu Bulmuş” diye seslenen Bıyık, Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliğini şu sözlerle kendine mal etti:

“Faruk Özlü katıldığı bir programda Düzce’ye Erdoğan belediyeciliğini getireceğiz demiş. Çok doğru bir kelime kullanmış. 31 Mart’ta sandığa gidecek olan hemşehrilerim Düzce’ye Erdoğan belediyeciliğini, MHP’nin benimsediği üretken belediyeciliği Düzce’nin yönetimine getirecekler. Kendisini kullandığı doğru sözler için kutluyorum. Faruk Özlü sonunda doğru yolu bulmuş. Faruk Özlü Düzce’de hiç bir şey eskisi gibi olmayacak söylemini kullanıyor. Bizim dediğimize gelmelerine sevindim. Doğru söylüyor Faruk Özlü Düzce’de hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Yanlış yönetimler ile Düzcelilerin hakkını hiçe sayan bir yönetim anlayışı yerine Düzcelilerin derdi ile dertlenen, sorunlara kulaktan doğma bilgilerle değil bizzat kendisi de tıpkı Düzceliler gibi yaşayan Erdoğan Bıyık Belediyeciliği Düzce’ye gelecek.”  

Haber: S.ÜNSAL


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 

banner844
Yorumlar (25)
Halk 4 yıl önce
Bu kadar vizyonsuz bir insanı aday göstermekte ne bilim biraz kendi ayağına sıkmak gibi birşey bıyık bey önce eğitim ve biraz vizyon sonra belediyeye göz dikersiniz..
Ahmet 4 yıl önce
MHP keşke yanlış adayla çıkmasaydın da bu iş olsaydı anlarlardı o zaman
Hamdi 4 yıl önce
Erdohan Biyik.gwce clubu isletmeyeceksin
Belediye calistiracaksin.kulhan bey gibi artis artis konusma.rajonmu kesiyorsun bu halka.simdiden kaybettin..tskler
Hic uyrasma..baskasi mhp den aday olsaydi kesin alirdi.sen kendini bitirdin.
Aklamak 4 yıl önce
Adamın hiçde latife yapar gibi bir hali yok gayet anlamamış.aklamaya çalışmayın
Ali 4 yıl önce
Erdoğan başkan latife yapmış,bu haberi okuyan herkes bunu anladı bir tek siz mi anlamadınız öncü rtv.
7 göbek Düzceli 4 yıl önce
Hayatında belediyeye girmemiş adam kendi kendine belediyecilik teorileri uyduruyor.
Ülkücü 4 yıl önce
Kasapoğlu yoksa oylar Özlüye.
Uyarmayanlar. 4 yıl önce
Size il başkanı milletvekili yada yaninizdakilerden MHP yi küçük düşürüyorsunuz falan damı demiyorlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
parçalı az bulutlu