banner851

banner614

ERDOĞAN: METAL YORGUNLUĞU KALMADI!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’nin 123. İl Başkanları Toplantısı’nda yaptığı konuşmada dava şuurunu kaybetmiş kişilerle yollarını ayırdıklarını belirterek, “Her kim milleti bırakıp sadece kendine çalışmaya başlamışsa milletle birlikte bize de yanlış yapıyor demektir. Metal Yorgunluğundan kurtulduk” dedi.

banner619
Siyaset 30.03.2018, 12:55 30.03.2018, 15:37
827

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde 123.Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. Toplantıda Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert de hazır bulundu.

“Metal yorgunluğundan kurtulduk”
Toplantıda konuşan Erdoğan, AK Parti’ye zarar verebilecek şeyin kendi içlerinde dava şuurunu kaybetmiş kişiler olduğuna dikkat çekerek şöyle konuştu:

“Her kim milleti bırakıp sadece kendine çalışmaya başlamışsa milletle birlikte bize de yanlış yapıyor demektir.  Bir partiye küçük olsun benim olsun zihniyeti başlamışsa orada durum vahimdir. AK Parti’yi 2001 ağustos ayından beri bu zihniyetten uzak tutmak için elimizden geleni yaptık. Bu yanlışa kapılanlar oldu. Hatasını anlayıp yeniden davaya sarılanlara ve onlarla birlikte yolumuza devam ettik, ediyoruz. Buna rağmen hatada ısrar edenlerle de yolumuzu ayırmak mecburiyetinde kaldık. Benim dile getirdiğim bir ifade vardı. ‘Metal yorgunluğu’ ifadesiydi. Kast ettiğim hususlardan birisi de buydu. Kısa sürede gerçekleştirdiğimiz değişimle partimizin metal yorgunluğu bu tehditten kurtulduk. Şimdi yeniden diriliş hamlesi başlamış oldu.“Ayağımıza bağ olanlardan kurtulmak boynumuzun borcu”

Duygusal hareket edemeyiz, hissi hareket edemeyiz. Partimizin ilkeleri var ve biz bir siyasi partiyiz. Ve biz bir defa dostlarımızı artırmaya, düşmanlarımızı azaltmaya gayret etmeliyiz. Bu gayretin içerisinde geleceğe yürümek durumundayız. Bunun için genel merkezimizle, hükümetimizle, belediyelerimizle 2023 hedeflerimize odaklanmış durumdayız. Türkiye’yi dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri yapacağız dedik ve yola böyle çıktık. Dolayısıyla en güçlü devletlerden biri haline getirmeden bize durmak, dinlenmek yok. Bu mücadeleye katkı sağlayan herkesin başımızın üzerinde yeri vardır. Şu şöyledir, bu böyledir, buna hakkımız yok. Ayağımıza bağ olanlardan ise bir an önce kurtulmak da boynumuzun borcudur. Çünkü onlarla birlikte yürümek de zor.”Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (14)
Aa 3 yıl önce
Belediyeler kendine çalışıyor mu çalışmıyor mu?
akp eski yöneticisi 3 yıl önce
vatandaşın bu tepkisi sandığa kesin yansır, işiniz çok zor.
gelde gör 3 yıl önce
düzcede kendine calışan cooo başta belediye ve şirketlerine bakın isim adres belli bu kişiler secimle gelir alır gider
Düzce li 3 yıl önce
İyide reis şimdimi aklınız başınıza geldi bak keleşe hem kendisini hem yedi sülalesini paraya boğdu bunların hesabı sorulmayacak mı
İŞSİZ VATANDAŞ 3 yıl önce
ARTIK SİZE OY YOK. İYİLERİN YANINDA DURUP İYİLERİN İKTİDARINI KURANLARA YARDIMCI OLACAĞIZ. YANDAŞ KANDAŞ AYAĞI TORPİLLER HAVADA UÇUŞUYOR. OLAN BİZE OLUYOR.
SÜLEYMAN METE 3 yıl önce
SAYIN CUMHURBAŞKANI HAFTAYI GÜZEL VE KISA BİR FIKRA İLE KAPATMAK İSTEMİŞ...
Eski akpli 3 yıl önce
Duzce metal yorgunlugu dolu 2019 gorusmek uzere torpilleriniz vurdumduymazliginiz haketmeyenlerin biryerlere gelip kadro verilmesi duzceyi secimde cepte gormeniz sandikta bulusmak uzere
Zebani 3 yıl önce
Hikmet Keskin bugün dünya yarın ahiret..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın