banner851

banner614

ERDOĞAN VEKİLLERLE BİR ARAYA GELDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 ilden aralarında Düzceli milletvekillerinin de bulunduğu 51 milletvekiliyle bir araya geldi.

banner619
Siyaset 30.11.2017, 17:13 30.11.2017, 17:40
1542

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Partili milletvekilleriyle bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda aralarında Düzce’nin de bulunduğu 18 ilden 51 milletvekiliyle bir araya geldi.

Basına kapalı olarak gerçekleşen toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım'ın da yer aldığı toplantıya Adıyaman, Ağrı, Amasya, Antalya, Artvin, Bartın, Bingöl, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Düzce, Giresun, Iğdır, Kırıkkale, Konya, Mersin, Trabzon ve Zonguldak milletvekilleri katıldı.

Toplantıda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir de hazır bulundu.

İlleriyle ilgili sorunları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a aktarmak üzere 21 vekilin söz istediği toplantıda 8 vekil konuşabildi. Söz alamayan 13 vekil ise bir sonraki toplantıya dahil edildi.

Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (14)
T. 4 yıl önce
Mangalla karın doyarsa sorun yoktur.
Yorum 4 yıl önce
Hepsi faso fiso seçime kadar herşey sonra arayan bile olmaz Duzceyi ...
yol ver 4 yıl önce
sedece faruk özlü..Diğerleri Hikmet Keskin Fevai Arslan ı Ayşe Keşir hele alırsan kalırsın.Malum yandaşına ve akrabalarını Hastanelere sekreter yapmakla komşularını hastanelere diğer kurumlara almakla meşhur oldular.
düzcede muhalefet olmak 4 yıl önce
düzcenin bakanı var rekor oyları alıpta düzceye yatırım proje üretemeyen akp onu yapacak bunu yapacazlarla düzceyi oyalamayı başarıp yine başarılı oluyor keleşin gittigi ortamda muhalefetin sesi çıkmıyorsa düzcede muhalefette bitmiştir
Avni 4 yıl önce
MaşAllah berekAllah inşAllah Süphan Allah nice nice nice
15 yıl ne yaptınız 4 yıl önce
Düzce'min 15 yılı heba oldu. Şimdi yine seçim var ya göstermelik, reklam kokan hareketler yine başladı. Akrabalara, yandaşlara verilen makamları, maaşları unutmadık.
sen söyle 4 yıl önce
hastaneler,yollar,dalçıklar,fabrikalar,üniversite vs.ne yapacaktı daha.ne isterdin.sen şunu söyle.akp öncesindekiler ne yaptı ki.kaçma cevap ver.onlar ne yaptı.basit soru.yaz bekliyorum.
Holygan 4 yıl önce
ben sizce söyleyeyim ne yapildi; suyun üstüne saman atildi, birilerinin samanin altindan cepleri doldu :) herzamanki gibi biz düzce halki olarak saman ile yetindirmeye calisildik...
Vatandaş 4 yıl önce
Diğer vekil parmak neden kaldırmadıki parmak kaldırmakla meşhurdur kendisi
Meliha 4 yıl önce
Kelesin ayağını nasıl kaldırdığınizida anlatinm
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın