banner851

banner614

ERDOĞAN VİDEO KONFERANS YÖNTEMİ İLE KATILACAK

AK Parti’de kongre heyecanı başladı. Bahçeşehir Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti Düzce İl Başkanlığı 7. Olağan Genel Kurulu tek liste olarak gerçekleştiriliyor. Daha önce atama ile il başkanlığı görevine getirilen Mustafa Keskin, bu kez aday olarak delegelerin karşısına çıkıyor. Kongreye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferans yönetimiyle katılacak.

banner619
Siyaset 19.01.2021, 11:51
1370
ERDOĞAN VİDEO KONFERANS YÖNTEMİ İLE KATILACAK

AK Parti’de büyük gün geldi, çattı. Hem aday adayı hem de coşku yönünden oldukça sönük geçen kongre süreci sonrası genel kurul bu sabah saat 11:00’da Bahçeşehir Kapalı Spor Salonu’nda başladı.

Eski kalabalık kongrelerin aksine normal bir katılımcı olduğu gözlenen AK Parti Düzce İl Başkanlığı 7. Olağan Genel Kurulu’nun tek adayı mevcut İl Başkanı Mustafa Keskin.

2019 Yerel Seçimleri’ne az bir süre kalan görevden el çektirilen Hikmet Keskin’in yerine AK Parti Düzce İl Başkanlığı koltuğuna atanan Mustafa Keskin, özellikle Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün genel merkezde destek vermesi sayesinde parti tarafından aday gösterildi.

AK Parti’nin Düzce’deki kurucularından olan Fahrettin Şengür dışında ‘Ben adayım’ diyen olmaması nedeniyle aday bereketsizliği yaşanan kongre Divan Başkanlığı’nın oluşturulması ile başladı.  

Saygı duruşunda bulunulması ve okunan İstiklal Marşı’ndan sonra kongre kürsü konuşmaları ile devam edecek.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferans yönetimiyle katılacak.

HABER: C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (3)
Covid 19 9 ay önce
Sokaklara bariyer koy insan gecislerini kısıtla sen kalk kongre yap esnaf onemli degil sınucta siyaset cok onemli degilmi bu zor domemde ayıp
Covidddd 19 9 ay önce
Şehirde sokaklara bariyer koyarak insanların toplanmasını kalabalık oluşturmasını engellerken esnafı düsünmeyen yoneticilerimiz bu ne lahana bu ne perhiz derler insanlara siyası kongreler serbest esnaf batsın yasak dimi
Resul İnan 9 ay önce
teşkilat aşısını olmuş kapalı alanlarda bir araya gelip kaynaşıyor ne güzel gariban işte evde çarşıda sürünsün , iki kişi bir araya gelince cezayı yesin