banner851

banner614

ERDOĞAN’DAN BELEDİYELERE MESAJ

banner619

AK Parti’nin Afyonkarahisar'daki kampında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Belediyelerde değişim gerekiyorsa yapmalıyız. Yoksa millet sandıkta yapar" diyerek belediye başkanlarına mesaj verdi.

banner846
Siyaset 07.10.2017, 13:32 07.10.2017, 15:55
1343
banner844

AK Parti’nin Afyonkarahisar'da düzenlenen Hep Birlikte, Büyük Hedeflere" temalı 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, kampın açılış konuşmasını yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasındaki "Değişim, yenilenme, reform ve daha büyük hedefler" sözü damga vurdu. Bu sözler AK Parti'nin yeni vizyonunu ortaya koydu.

‘Millet değişimi sandıkta yapar’
Belediyelerdeki değişime ilişkin konuşan Erdoğan, “Yenilenme ve değişim ihtiyacı milletin talebidir. Belediyelerde değişim olmazsa millet değişimi sandıkta yapar. Milletle zıtlaşma, kavga olmaz. Hayatımızı milletin bize olan itimatına borçluyuz. O gece milletimizin desteği olmasaydı biz bugün yoktuk.” dedi.

Kusura bakmasınlar
Siyasi terbiyelerinde 'görev istenmez, verilir' anlayışının olduğunu hatırlatan Erdoğan, “Sandıkla gelen elbette sandıkla gider ama o sandığa kadar olan süreci de kimse göz ardı edemez, kusura bakmasınlar.” şeklinde konuştu.

Değişime direnmek akıntıya kürek çekmek gibidir
‘Değişime direnmek, akıntıya karşı kürek çekmek gibidir.’ diyerek açıklamalarını sürdüren Erdoğan, teşkilatlardaki ve belediyelerdeki yenilenme ihtiyacının milletin talebi olduğuna dikkat çekerek, “Kongre süreci vesilesiyle teşkilatlarımızı önemli ölçüde yeniliyoruz. Belediyelerde de şimdiden benzer adımları atmanın hazırlıkları içindeyiz. Bu benim şahsi tercihim veya partimizin kendi kendine icat ettiği yöntem değildir. Aslında bu, milletimizin talebidir. Bu yenilenme sürecini, değişim ihtiyacını, tazelenme talebini kendi irademizle gerçekleştirmek mecburiyetindeyiz. Eğer bunu biz kendimiz yapmazsak, sandıkta milletimiz yapar. Ona fırsat vermeden bu işi kendimiz çözmemiz gerekir.” diye ifade etti.

Erdoğan, yenilenme ihtiyacı nedeniyle gereken neyse yapılacağını vurgulayarak kimsenin alınmaması gerektiğini sözlerine ekledi.

Yorumlar (9)
madur 4 yıl önce
okadar kandırıldın hata yaptın sendede metal yorgunluğu yokmu 16 senedir
Hikmet bey 4 yıl önce
Mehmet kelese yine bi daire başkanlığı verirler adam dünya ya başkan olarak gelmiş şuan keleş hikmetin ayağını nasıl kaydiracak onun peşinde az kaldı azz
edep 4 yıl önce
Yenilenme ha görevden alınanlarda görevde suistimal varsa yargı yolu açık olmalı hesap vermeli suistimal yok halktan kopuk diyorsan teşkilatın gösterdiğin adaylar halkın karşısında iki seçim arası kalacak kadar yeteneksizse kusur onda
reisin arkadaşı 4 yıl önce
madem şimdikini koyacaktın, diğerini almasaydın be reis. böyle yapmakla düzceye kötülük ettin.
Düzce 4 yıl önce
Sayın erdoğanın söylediği düzceyi bağlamıyor cumhurbaşkanımıza maalesef.yanlış bilgi veriyorlar
Duzceli 4 yıl önce
Kelesi hedefe aldınız vurdukça vurdunuz neden hikmet keskin fevai aslan ve diger vekiller birşey yapmadılar duzceye
Basganimm 4 yıl önce
KELEŞ İN İSTİFASI ...Kurallar ve bürokrasi Belediye Başkanlarının çalışma ortamını baltalıyor ve engelliyordu. Melih Gökcek ve Mehmet Keleş gibi Başkanlar sistemin işleyiş şeklini iyi bildiklerinden bu konuları hukuk çerçevesinde yayılmacı
düzceli 4 yıl önce
giden gelenden cokmu iyi birilerin dolaylı yoldan calmasına daha yardımcı olcak yine kadırıldık mehmet keleşten yiyemediler bunu getirdiler düzceli siyasiciler daha iyi calsınlar diye
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın