banner851

banner614

Erdoğan'dan birlik uyarısı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin Sakarya İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada partililere birlik çağrısında bulundu.

banner619
Siyaset 04.07.2009, 19:18
200
Erdoğan'dan birlik uyarısı

Düzce'de de zaman zaman parti içinde muhalefetin olduğu bilinirken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da bugün AK Parti Sakarya İl Kongresi'nde birlik mesajları verdi.

Erdoğan, Türkiye'ye çok büyük hizmetler kazandırdıklarını belirterek, şöyle devam etti:


''Benim sizden bir ricam var. Aman ne olur, birliğimizi muhafaza edelim. Bir olalım, beraber olalım, diri olalım. AK Parti olarak Türkiye'ye genç nesillere, çocuklarımıza bedel ödetmeyecek, bedel ödetmek isteyenlere de müsaade etmeyeceğiz. Demokrasiyi yücelttik. Hukuku yücelttik, yüceltmeye devam edeceğiz. Laiklik noktasında, sosyal devlet noktasında hassasiyetlerimizi koruyacağız. Bakın bizi yolumuzdan alıkoymak istiyorlar. Bizi millete hizmetten alı koymak istiyorlar. Bizi sonu gelmez tartışmaların içine çekmek istiyorlar. Biz bu oyunların, hilelerin hiçbir tarafında olmadık, olmayacağız. Ağır başlılığımızı, vakarımızı, samimiyetimizi muhafaza ederek, AK Parti farkını milletimizle paylaşmaya devam edelim''

Yorumlar (0)