banner851

banner955

Erkan Seçkin İktidar Alternatifiyiz

Anavatan Partisinin Son İl Başkanı Erkan Seçkin Demokrat Partiyle birlişmeleri konsunda yaptığı açıklamada Anavatan Partisi tarihe gömülmedi tarihiyle buluştu ve türkiyede iktidarın tek alternatifiyiz dedi.

Siyaset 03.11.2009, 16:44
229
Erkan Seçkin İktidar Alternatifiyiz

Anavatan Partisinin Gençlik Kollarında görev yaptiktan sonra Düzce Gençlik kolları başkanlığı ile birlikte Anavatan Partisinin Gençlik kolları Genel Başkanlığı görevine kadar yükselen Erkan Seçkin Anap DP birleşmesiyle birlikte bu partinin genel idare kurulu üyeliğine seçildi.

Anavatanın Demokrat Partiyle birleşmesini Anap Tarihe gömüldü olarak yorumlayanların aksine Anap tarihiyle buluştu diye cevap veren Seçkin. Birleşme süreci Anapın Kurucu Genel Başkanı Merhum Turgut Özal zamanında başlamıştı ogünlerden bu güne kadar olmayan birleşme bu gün gerçekleşti ve Demokrat Partinin tüzüğü gereği Anavatan partisi mensubu olan herkes artık Demokrat Parti Üyesi kabul ediliyor.

Birleşme sonrasında partinin genel merkez olarak Anavatan Partisinin Genel Merkezini kullanacağı dile getiren seçkin biz memleketimize hayırlı hizmetler yapacağımıza inandığımız için siyasi hayatımıza bu partide devam etme kararı aldık dedi.

banner844
Yorumlar (0)
20
açık