banner851

banner955

ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Keşir, Yığılca temasları için bugün Düzce'ye geldi. Yığılca Ziraat Odası’nda muhtarlarla bir toplantı gerçekleştiren Keşir, yaptığı açıklamada, "Siyasette en önemli kanallardan bir tanesi, sivil toplum kuruluşları ve akademi çalışmalarıdır." dedi.

Siyaset 21.02.2022, 12:53 22.02.2022, 12:07
1150
ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Meclisteki çalışma programı ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı görevi nedeniyle bizzat yürüttüğü projeler dolayısıyla yoğun günler geçiren Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, her ay seçim bölgesini ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Düzce’ye üst düzey yapılan ziyaretlere ve düzenlenen etkinliklere katılmaya özen gösteren Keşir, şimdi de ilçe temaslarına başladı.

İlk olarak AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile Yığılca İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Keşir, İlçe Başkanı Dursun Albayrak ve partilerle bir araya geldi.

Daha sonra Yığılca Ziraat Odası’na geçen ve Oda Başkanı Hüseyin Yılgın ile burada toplanan muhtarlarla toplantı gerçekleştiren Keşir, esnaf gezisinin ardından Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam'ı ziyaret etti.

Milletvekili Ayşe Keşir, yaptığı açıklamada, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı’nca "Akademi Buluşmaları" kapsamında kadın akademisyenlerin katılacağı bilimsel toplantılar düzenleneceğini anımsattı.

Ankara'da yapılacak ilk toplantıya, farklı üniversitelerden 40'a yakın kadın akademisyenin katılacağını aktaran Keşir, "Siyasette en önemli kanallardan bir tanesi, sivil toplum kuruluşları ve akademi çalışmalarıdır. Siyasi politikaların bilimsel tabakalara ulaşmasını, sektörel bazdaki uzmanların o konulardaki değerlendirmelerini son derece önemsiyoruz." dedi.

"Yaptığımız çalışmalarda STK'lerden dönüşler alıyoruz”

"Kadın Emeği Buluşmaları" için gittikleri illerde sivil toplum kuruluşlarıyla istişare yaptıklarını anlatan Keşir, şöyle konuştu:

"Yaptığımız çalışmalarda STK'lerden dönüşler alıyoruz. Mevzuatla ilgili ihtiyaçlar olur veya yeni politika geliştirme alanlarıyla ilgili ihtiyaçtan dolayı eğitim, hukuk, sağlık gibi pek çok alanlarda büyük şehirlerde kadın akademisyenlerle buluşmalar yapalım dedik. İlkini yapıyoruz aslında, bu bir dizi toplantı olacak. 7 üniversiteden 40 kadın akademisyenle Ankara'da buluşacağız. Ankara'dan rektör yardımcısı, bölüm başkanı ve öğretim üyelerinin katılımlarıyla toplantı olacak. Politika üreteceğimiz kalemlerle ilgili onların geri bildirimlerini istiyoruz." (Öncü Haber/AA)

banner844
Yorumlar (8)
Düzce'li.. 8 ay önce
Aslında şu fotoğraf muhalefete yarıyor... Niye derseniz, halka artık itici geliyorsunuz..
Byyy 8 ay önce
Keşir hanım sana güle güle.Son son gezmeye devam et.
Vekil hanım okursa diye 8 ay önce
VAllahi hep oylarımı Akp ye verdim. Yıllardır ne vekil denk geldi, ne belediyeci, nede başka birisi.. yıllar sonra malum battık ekonomik olarak ülkece pertiz. Sayın vekil hanım okursa diye yazıyorum fakat Düzce’nin hali hal, ekonomisi ekonomimi sizce.? Birde bitmeyen istanbul caddesi problemi ve trafik konusu var. Vekil hanım ve yetkililer bizede uğrayacakmı acaba dünya gözüyle. Teşekkürleeer.
Cash81 8 ay önce
Yalandan yere geziyor
Yamalı Pantalon 8 ay önce
Dostlar alışverişte görsün. Şak şak şak. Padişahım çok yaşa...!
8 ay önce
Sadece dinleyin
Şampiyon 8 ay önce
20 senedir kimler geldi kimler gitti güsel yığılcamıza ; neleri değiştirmişler ….
KÜRŞAT YILMAZ 8 ay önce
Her yeni iktidara gelen partinin yapması gerekli olan bir şey...
20
açık