banner851

banner614

ESNAFLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Koronavirüs salgını nedeniyle zor bir süreçten geçen Pazarcı esnafını ziyaret etti.

banner619
Siyaset 05.02.2021, 13:00 06.02.2021, 16:46
885
ESNAFLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında alınan kısıtlama kararları, Düzce’de her kesimden esnafları etkilemeye devam ediyor.

Kısıtlamalar nedeniyle zor bir süreçten geçen Pazarcı esnaflarını MHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Murat Baki Yılmaz ve Düzce Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Ayhan Cicu ile birlikte Perşembe ziyaret eden MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz,  esnafların sıkıntılarını dinledi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Yılmaz, “Merkez İlçe Başkanımız Murat Baki Yılmaz ve yönetimi, Belediye grup başkan vekilimiz Ayhan Cicu ve Ayhan Seyyar ile birlikte Perşembe pazarındaki esnaflarımızı ziyaret ederek, bilgi alışverişinde bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı Esnaflarımıza teşekkür eder, hayırlı işler dileriz” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
ERHAN 8 ay önce
BU ZAMANA KADAR NE KATKIN OLDU ALLAHIN VARSA SÖYLE SAYIN VEKİL NE YAPTIN DÜZCE İÇİN NE KATTIN SADECE KONUŞMAK İŞE YARAMIYOR DOLU KONUŞUP SAHADADA İCRAAT LAZIM ALDIĞINIZ MAAŞIN HAKKINI VERİN
ŞOVMEN MİSİN VEKİL BEY 8 ay önce
İŞİN GÜCÜN ŞOV
vatansever 8 ay önce
hükümet ortağı...ortalık yangın yeri..birde utanmadan pazar dolaşıyor..yüzsüzler..ülkenin bu duruma gelmesinde mhpnin de parmağı var..ne çömzümleri olmuş,ne yapmışlar..yuh..bu kadar arlanmazlık