EVSİZ KALAN YILDIZ AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Düzce Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, geçtiğimiz salı günü çıkan yangın nedeniyle evsiz kalan Yıldız ailesini ziyaret ederek ‘yanınızdayız’ mesajı verdi.

Siyaset 07.11.2020, 11:39
3148
EVSİZ KALAN YILDIZ AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Düzce Recep Yıldız ve kızı Azra Yıldız'ın yaşadığı iki katlı ahşap evde soba bacasının tutuşması sonucu geçtiğimiz Salı günü çıkan yangın çıkmış, iki katlı ev kullanılamaz hale gelmişti.

Düzce AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk yangın nedeniyle evsiz kalan Yıldız ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Asuk, kimsenin canına zarar gelmemesinin sevindirici olduğunu vurguladı.

Aileye ‘yanınızdayız’ mesajı veren Asuk, "Yıldız ailemize ve Düzköy' e büyük geçmiş olsun. Çok şükür bir can kaybı yok. Devlet ve millet el ele ailemizin yaralarını hep birlikte saracağız inşallah. AK Parti Hükümeti olarak zor durumda kalan ailelerin her zaman yanlarında olduk. Zor durumda kalan vatandaşlarımızın yanında bulunmak her zaman temel görevlerimizden birisidir '' dedi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (2)
Muhammed 2 hafta önce
6 ay sonra ki haber ailenin yaraları hala sarılmadı bu işleri gösteri şeklinde yapıp ortaya laf atacağınıza şunu şunu yapacağız desenize ama diyemezsiniz sizde bizde biliyoruz ki bunlar tamamen rol icabı
Mustafa 3 hafta önce
Basını çağırmadan gitsen olmazmı, siz ne zaman reklam yapmadan iş yapacaksınız,
11°
parçalı az bulutlu