banner851

banner955

FAALİYETLER HAKKINDA BİLGİ ALDILAR

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit ve yönetimi, Düzce sanayisinin önemli alanlarından olan Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti. Ziyarette CHP’liler yönetim kurulu başkanı Ahmet Serdar Erdem’den OSB’deki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Siyaset 03.12.2021, 14:10
628
FAALİYETLER HAKKINDA BİLGİ ALDILAR

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Düzce sanayisinin önemli alanlarından olan Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret gerçekleştirdi.

Gümüşova OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Serdar Erdem ile bir araya gelen CHP heyeti, bölgede yürütülen çalışmalar ve yeni gelişmeler hakkında Erdem’den bilgiler aldı.

1,5 yıl önce göreve gelen ve OSB bünyesinde fark oluşturan çalışmalara imza atan Ahmet Serdar Erdem ilerleyen süreçte yürürlüğe koyacakları ve Düzce ekonomisine katkı sağlayacak olan  stratejik gelişim planlamalarından bahsetti.

CHP örgütü daha sonra Gümüşova ve Cumayeri ilçelerine vizyon ve değer katan OSB’de faaliyet gösteren fabrikaları gezerek üretimler hakkında bilgi aldı.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız