banner851

banner955

FİKRET ALBAYRAK MESAJI ALDI

CHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Fikret Albayrak, Postane Sokağı’ndaki esnaf buluşmasında yaptığı konuşmada, “Seçimlerde gerekli mesajı aldık, bundan böyle esnafın hayır dediği bir işi hayata geçirmem” ifadesinde bulundu.

Siyaset 03.01.2019, 12:22 04.01.2019, 13:59
1192

2019’da yapılacak yerel seçimlerde CHP’nin Akçakoca Belediye Başkan Adayı ve önceki dönem belediye başkanı olan Fikret Albayrak, son günlerde Akçakoca’da yerel siyasetin nabzının tutulduğu Postane Sokağı’nda esnafla buluştu.Sokaktaki çay ocaklarından birinde esnafla çay içip sohbet eden Albayrak, kendisine sorulan soruları içtenlikle yanıtladı.

Esnaf tarafından, kendi döneminde yaptığı uygulamalar sorulan ve esnafların işyerleri önüne çıkardıkları malzemeler konusunda katı davranıldığının belirtildiği Albayrak, “Birçok uygulamamız örnek uygulamaydı fakat esnaf arkadaşlarla yeterince istişare yapmadan hayata geçirdiğimiz bazı uygulamalarımız oldu. Seçimlerde gerekli mesajı aldık, artık bundan böyle esnafın hayır dediği bir işi hayata geçirmem” ifadesinde bulundu.Yeni dönemle ilgili olarak da belediye seçimlerinin en iddialı isminin kendisi olduğunu belirten Albayrak, seçimleri yeniden kazanacağına inandığını, kamuoyunda bu yönde bir havanın oluştuğunu söyledi.

Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

 

Yorumlar (2)
Aa 4 yıl önce
Esnaf hayır deyip de kim evet dedi o zaman yaptığın işleri sayın (eski) başkan?
BİZİM FİKO 4 yıl önce
İNŞALLAH SİZ KAZANIRSINIZ..
20
açık