banner851

banner955

‘GECE GÜNDÜZ GÖNÜLLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından, Teşkilat Akademisi Mahalle Düzce Eğitim Programı, düzenlendi. “2023 Yolunda Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin” sloganıyla düzenlenen programa AK Parti’nin Düzce’deki köy ve mahalle temsilcileri ve teşkilat mensupları katılırken 4 konuk 4 konuda eğitim verdi.

Siyaset 28.03.2022, 10:58 29.03.2022, 14:55
1671

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından, Teşkilat Akademisi Mahalle Düzce Eğitim Programı, pazar günü KYK Avni Akyol Konferans Salonu’nda düzenlendi.

“2023 Yolunda Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin” sloganıyla düzenlenen programa AK Parti’nin Düzce’deki köy ve mahalle temsilcileri ve teşkilat mensupları katıldı.

4 konuk 4 konuda eğitim verdi

Program akışında AK Parti MKYK Üyesi ve eski milletvekili Ahmet Gündoğdu, “Teşkilatçılık; Tecrübe Paylaşımı”; Medya Derneği Başkanı, Gazeteci-Yazar Ekram Kızıltaş, “Siyasal İletişim ve Yeni Medya”; Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi, Yazar Tarkan Zengin, “Etkili İletişim” ve Araştırmacı Yazar Abdurrahman Uzun ise “Motivasyon” başlıklı oturumlarda katılımcıları bilgilendirdi. 6 saat süren eğitimleri katılımcılar ilgiyle takip etti.

‘Davamıza daha faydalı olabilmek için motivasyonumuzu tazelendi’

AK Parti il Başkanı Mustafa Keskin, programın ardından “Partimizin temel yapı taşı olan kıymetli Mahalle ve Köy Başkanlarımıza yönelik AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığımız tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi Mahalle Düzce Eğitim Programımızı birbirinden değerli eğitimcilerimizin katılımıyla tamamladık.

Ülkemize, şehrimize ve davamıza daha faydalı olabilmek için motivasyonumuzu tazeleyen bu önemli eğitim programımıza katılan her bir Mahalle - Köy Başkanlarıma ve teşkilatımızın değerli mensuplarına teşekkür ediyorum.” diyerek hem katılımcılara hem de eğitimcilere teşekkür etti.

‘Gece gündüz gönüller yapmaya devam edeceğiz’

Çlaışmalarına ara vermeden devam edeceklerin i vurgulayan Keskin, “Milletimizin geleceği, ülkemizin bekası için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın omuzladığı Büyük Türkiye davasında bizlere nefer olmayı nasip eden Rabb'ime hamd ediyorum. Bu Hikâyenin Kahramanları ile beraber gece gündüz durmadan, yorulmadan gönüller yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (5)
mehmet 9 ay önce
Çok geç kaldınız.
Şampiyon 9 ay önce
Güle güle sana güle güle ….
nsm 9 ay önce
gecen 20 senede bunu yapmak akliniza niye gelmedi?
TOMRİS HAN 9 ay önce
ne yaparsanız yapın suriyelilerle arapsevicilerle beraber gideceksiniz...yağ geçen sene 35 lira iken 200 tl..altın benzin ona keza..Savaşan ukraynadan buğday ihraç etmek...S'0 yılda ülkeyi nasıl bitirdik nasıl tarikatları hortlattık suriyelilere türklerden daha çok önem verdik diye kitabını çıkartırsınız.yazarsınız şim
KÜRŞAT YILMAZ 9 ay önce
Millet'in karnı doymadığı sürece istediğin kadar eğitim ver...
Yeni Sayımız