banner851

banner614

GECE YARISI ŞOK OLDU

banner619

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, TEM Otoyolu'nda gece yarısı tehlikeli şekilde seyreden ağır vasıta araçların sürücülerine, "Sanırım onlar için yol yarış pisti!" diyerek tepki gösterdi.

banner846
Siyaset 20.11.2017, 11:47 21.11.2017, 13:52
6863
banner844

TEM Otoyolu'nda ulaşımı tehlikeye düşürecek şekilde seyreden kamyon ve TIR'lar özellikle yaşanan kazaların başrolünde olmaları sebebiyle şikayet konusu olurken, bu kez tepki bir vekilden geldi.

Görevi gereği Ankara'da yaşayan ancak haftanın bir kaç gününü memleketi ve milletvekili seçildiği il olan Düzce'de geçiren Ayşe Keşir, TEM Otoyolu'nu sık kullanan bir isim... Otoyolda yaptığı bir gece yolculuğu sırasında karşılaştığı manzarayı sosyal medya hesabından eleştiren Keşir, dikkat çekici ifadeler kullandı.

Ağır vasıtaların sadece sağ şeritte seyretmesi gerekirken, tüm şeritlerde yol alması ve hızlı gitmesine tepki gösteren Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, ‪paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Sanırım gece yarısında otoyol ağır vasıtalar, kamyonlar için yarış pisti... Üç şeridi işgal eden ve birbirini cüretkarca sollayan kamyonlardan, otobüslerden dolayı yol almak pek mümkün değil. ‬Yol güvenliğini hiç söylemiyorum..."

Haber: C.ÜSTÜNER


 

Yorumlar (16)
YUKARDAN İNME VEKİL 4 yıl önce
Siz önce Düzcenin sorunlarıyla bi ilgilenin.Tır merakınız varsa yardımcı olabiliriz
Gökhan 4 yıl önce
Sayın vekilim kendi şehrimizin trafik sorunlarını çözelim sonrası kolay .. polis var radarlar var bırakın herkes işini yapsın .
Siz bizim için birşeyler yapın ,
Düzceli 4 yıl önce
Gecen cumartesi gunu duzceden kaynasli yoluna giden baglanti yolunda 9-10 tane makam araclari gecti son model arabalar 110 hiz siniri olan yolda 170-180 giden tırcılar değildi heralde
MT 4 yıl önce
Ayşe hanım önce siz Düzce'nin trafik düzenine, sürücülerine bakın lütfen. Otoban radarlar sebebiyle otoban olmaktan çıktı. Acelesi olan E5 i tercih ediyor siz de deneyin.
Celil 4 yıl önce
Gecenin 3 -5 gözler kısık ekmek parası kazanmanın peşimde o kamyoncu Tırcı kazandığı parada ne lastiğine ne mazotuna yetiyor yarış yapmasını istemiyorsan mazotu düşürün nakliye fiyatlarını hükümet olarak el atın da gaz basmasınlar bu kadar
Ali Veli 4 yıl önce
Muhterem vekil hanfendi düzce ekonomisini ucurduktan saha kaldırdıktan sonra ekmeğini yoldan kazanan gariban şoföre takmış
Çakır 4 yıl önce
Sayın vekil, gideceğiniz güzergahları önceden kamuoyuyla paylasirsaniz, sizin gececeginiz saatlerde sağa çeker geçmenizi bekleriz, sizde 220 yle rahat rahat geçer gidersiniz, önemli değil biz evimize gitmesek de olur...
NKE 4 yıl önce
Üç tarafı deniz ile çevrili ama deniz taşımacılığı sıfır, demir yolu yok taşımacılığı olsun
ne bekliyorsunuz sayın vekil bizler mi çözelim.?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın