banner851

banner955

GELECEĞİ TARİH VE PROGRAMI BELLİ OLDU

Daha önce yapılması planlanan ancak iptal edilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Düzce programı kesinleşti. Kılıçdaroğlu, 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü Düzce Belediyesi Kültür Merkezi'nde Düzceli kadınlarla buluşacak.

Siyaset 23.05.2022, 10:18 23.05.2022, 16:43
3046

Uzun süredir muallakta kalan “Kılıçdaroğlu Düzce’ye gelecek mi, gelmeyecek mi?” sorusu cevabını buldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 25 Mayıs Çarşamba günü kentte olacak.

Hazırlıklarına haftalar öncesinden başlanan 18 Mart 2022 tarihindeki Düzce ziyareti ileri bir tarihe ertelenen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeni programı partililer tarafından merakla bekleniyordu. CHP Lideri, Düzceli kadınlara kulak vermek için 25 Mayıs’ta şehre geliyor.

CHP Düzce İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü saat 15.00'te, Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi'nde Düzceli kadınlarla buluşacaktır. Söz konusu buluşma basına kapalı olarak, kadınlarımızla soru cevap şeklinde gerçekleşecektir. Düzce'de yaşayan tüm kadınlarımızı bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

CHP’li vekillerin ve il teşkilatının gerekli planlamayı uzun süredir yürüttüğü ziyaret programının ‘Kadınlarla Buluşma’ bölümünün basına kapalı gerçekleşecek olması dikkat çekti.

Programın detayları belli oldu

Öte yandan Kılıçdaroğlu’nun Düzce programının detayları da belli oldu. Kılıçdaroğlu 25 Mayıs Çarşamba sabahı saat 10:30’da muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir araya gelecek. Saat 15:00’de kadınlar ile ardından saat 16:30’da gençler ile buluşacak. Bu programlar Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

CHP Düzce İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada “Genel başkanımız gençlere ve kadınlara çok önem veriyor. Merak edilen bütün soruları cevaplamak için geliyor. Farklı fikirlerden herkesi bu toplantılara bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (8)
halk 7 ay önce
urfadan adanaya miting için insan taşıyanları gördük bu hafta.
nsm 7 ay önce
bence hic gitmesin. cünkü düzceli bu adami haketmiyor. hepsi adeta celladina asik olmus gibi habire basiyor ampüle. ne aliyor karsiliginda? alcak sürünme.
Nskm 7 ay önce
Neden halen anlamıyorsunuz? Kaç seçim kaybedenini “neden o koltuğu meşgul ediyorsun“ diye sorgulamaktan bu kadar acizsiniz? Sözde söyledikleriyle uygulanan neden tutarsız?
çok lazımdı 7 ay önce
Mümkünse yemeğini yeyip öyle gelsin. Geçen geldiğinde lokantaya gireceğim diye bütün şehir içi trafiği kitlemişti yazın sıcakta.
Nokta... 7 ay önce
Neden basına kapalı? Hani herşeyi değiştirecekti?! Kaç seçim kaybetti fakat ne koltuk sevdalısı çıktı. Bıraksın yerine daha iyileri gelecektir. Kral çıplak demekten bu kadar tırsan Düzce yapılanması siyasi irade görmedim.
Nokta... 7 ay önce
Sözde cevap veren muhterem. İstanbul’daki seçimde bu zat mı aday oldu? Kazananın kim olduğunu öğren önce. Amiyane tabirle at gözlüğü deyiminin ne anlama geldiğini de gözden geçirmen faydalı olacaktır.
nsm 7 ay önce
istanbulu iki kez alan kimdi sence? o secim zaferi degil die boru muydu?
Düzceli 7 ay önce
NE İŞİ VAR MIŞ ACABA
Yeni Sayımız