banner614

GELİN DÜZCE İÇİN BİR ARAYA GELELİM

banner619

Düzce’den sorumlu CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, son günlerde Düzce milletvekillerinin hava kirliliğiyle ilgili yaptıkları girişimleri ’göstermelik’ olarak nitelendirdi. İki dönemdir hava kirliliğine karşı sunduğu kanun teklifini reddeden vekillere “Önce ‘Tehdit yok’ dediniz, Düzce'de hava kirliliği korkutan boyuta ulaşınca konuşmaya başladınız.” diyen Tanal, Düzce’nin temiz havaya kavuşması için hazırladığı kanun teklifine destek verilmesini istedi.

Siyaset 03.12.2020, 16:24 03.12.2020, 16:37
1556
GELİN DÜZCE İÇİN BİR ARAYA GELELİM
banner785

Düzce’nin hava kirliliği problemi gündemden düşmek bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde Düzce’de ölçülen hava kirliliği endeksinin temiz hava için 0-50 arasında olması gerekirken 316’ya kadar yükselerek ülke genelindeki kirlilik rekorunun kırılmasının ardından açıklamalar peş peşe geliyor.

AK PARTİLİ VEKİLLER BİRPINAR’LA GÖRÜŞÜNCE…

Yıllardır süregelen probleme karşılık adım atan AK Parti Düzce Milletvekilleri Ayşe Kesir ve Fahri Çakır, konuyu görüşmek üzere Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar bir araya geldi. Bu görüşmenin ardından hem Düzce’de lastik yakılarak elektrik enerjisi üretilmesinin önünü açan düzenlemeye gösterdiği sert tepkiyle, hem de Düzce’nin hava kirliliğiyle ilgili yıllardır verdiği mücadeleyle tanınan Düzce’den sorumlu CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal sosyal medya hesabından Keşir ve Çakır’a sert şekilde tepki gösterdi.

“GÜNAYDIN! ANLATA ANLATA DİLİMDE TÜY BİTTİ”

Yıllardır Düzce’yi derinden etkileyen hava kirliliği problemi için vekilleri geç kalmakla eleştiren Tanal,Günaydın beyler, bayanlar! Düzce'yi hava kirliliğinden kurtarmak için 2 dönemdir yasa teklifi sunuyorum. Anlata anlata dilimde tüy bitti. Peki siz ne yaptınız? Ortağınızla birlikte hava kirliliği tehdidi bulunmadığını savundunuz. Beni yalanladınız, hedef aldınız.” diyerek Düzce için verdiği mücadeleye destek vermemekle suçladı.

“ÇALIŞIYORMUŞ POZU VEREREK BU SORUN ÇÖZÜLMEZ!”

Vekilere, “Şimdi Düzce'de hava kirliliği korkutan boyuta ulaşınca konuşmaya başladınız.” diyen Tanal, “O kadar zaman kaybı oldu. Bunun hesabını kim verecek? Öyle Meclis'e gelen Bakan Yardımcısı'yla birlikte kuliste 'çalışıyormuş pozu' vererek de bu sorun çözülmez!” diyerek toplantıdan paylaşılan fotoğrafları hedef aldı.

“GELİN DÜZCE İÇİN BİR ARAYA GELELİM”

Eleştirilerinden sonra soruna karşı adım atılması için elinden gelen desteği vereceğini belirten Tanal, “Gelin Düzce için bir araya gelelim. Kanun teklifinde sizin imzanız olsun, ben kendi teklifimi geri çekeyim. Desteği biz size verelim. Yeter ki Düzce'miz kurtulsun.” sözleriyle Düzce milletvekillerine çağrı yaptı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (10)
Korunalpli Vatandaşı 2 ay önce
Bizimkiler vekil değil Emir eri. Patişahım çok yaşa. Helal sana Yanal vekilim.Allah sende razı olsun. Helal sana
Namık bilgin 2 ay önce
Tanal sen git İstanbul seçmeni temsil et. Bizim vekillerimiz var sana ihtiyaç yok
Demokrat 2 ay önce
Tanal ı çok sevmem ama adam bu konuda sonuna kadar haklı
Zehirle kalkıp zehirle yatıyoruz
Düzcede bu havayı soluyan 2 ay önce
Herkesin görüşü kendine.. yeri geliyor hristiyan yahudi bilim adamlarının bir lafina bakıyoruz. Ben bu adamı haklı buluyorum...
Düzceli 2 ay önce
Şunlara bakın hele almışlar dosya kağıtlarını ders yapmayan çocuklar kitaba bakar devamlı,bunlarda boş boş bakıyor,CHP’li vekil gelip Düzcede çalışıyor UTANIN.
oflu 2 ay önce
sayın tanalbey siz düzcenin sorunlarını dile getirmeseniz bizim vekillerimiz uyuyor zaten nekadar istambul dan gebzeden kovulan fabrikayı düzeye alıyorlar
Küçük esnaf 2 ay önce
Tanal hava kirliliği ve atık lastik konusunu gündeme getirmeseydi bizim vekillerin kılı bile kıpırdamazdı
Gariban cifci 2 ay önce
Size artık düzce millet vekilim demek istiyorum sayın tanal bey bizim düzce vekillerimiz de sagolsunlar organize sanayiyi genişletir tarımı bitiriyorlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
kapalı