banner851

banner955

“GENÇLERİMİZİ UYUŞTURUCU BATAĞINDAN KURTARACAĞIZ”

Osmanlı Partisi İl Başkanlığı görevine, Düzce’nin sevilen ismi Şafak Postoğlu getirildi. Postoğlu Öncü Haber Mikrofonuna yaptığı açıklamada, gençleri uyuşturucu batağından çıkartmak için projelerinin olduğunu açıkladı. Postoğlu, “Biz uyuşturucu batağındaki gençlerimizin elinden tutacağız” dedi.

Siyaset 12.09.2022, 18:45 12.09.2022, 18:16
1746
“GENÇLERİMİZİ UYUŞTURUCU BATAĞINDAN KURTARACAĞIZ”

İbrahim Ünye liderliğinde 2016 yılında kurulan ve ambleminde; hilal üzerine Arapça Elif ve Vav harfleri bulunan Osmanlı Partisi İl Başkanlığı görevine Şafak Postoğlu atandı. Bugün Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ı ziyaret eden Postoğlu, siyasi çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Düzce’de özellikle uyuşturucu batağındaki gençler ile ilgili projelerinin olduğunu ifade eden Postoğlu, hedeflerinin ise gönülleri fethetmek olduğunu belirtti.

Postoğlu Öncü Haber mikrofonuna yaptığı açıklamada, “Ecdadımıza uygun bir şekilde Osmanlı’nın ılım ve kültürüne uygun bir şekilde hareket etmeye çalışıyoruz. Düzce’de gönül yoldaşlığı projesini hayata geçirdik. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Gönül Yoldaşlığı Projesinde 6 tane komisyonumuza var. Yani gençlik komisyonumuz var, sokak hayvanları komisyonumuz var, yaşlılar komisyonumuz var, boşanma aşamasındaki çiftlere yönelik komisyonumuz var, yardıma muhtaç aile komisyonumuz var, şehitler komisyonumuz var ve yetim çocuklar komisyonumuz var. Bu komisyonlar doğrultusunda çalışıyoruz. Bizim ilk hedefimiz gönülleri fethetmek. Bir insanın gönlünü kazanırsan, o insanı kazanmış olursun” diye konuştu.

“Gençlerimizi elinden tutup uyuşturucu batağından kurtaracağız”

Uyuşturucu ile mücadelede ki projelerini anlatan Postoğlu, “Mesela uyuşturucu kullanan gençlerimiz var. Biliyorsunuz; bu çocukların elinden tutulmadığı zaman, bu durum onların sabıkasına işliyor. Bu nedenle uyuşturucu kullanan gençlerimiz iş bulamıyor. Ne oluyor bu sefer? Suç suçu tetikliyor. Ama devlet yetkilileri ile istişare yapıp, kan değerleri alındıktan sonra, bırakmaya niyetli olan insanlar, gidecek hastaneye yatacak, tedavi olacak, ama bu tedavisi uyuşturucudan gözükmeyecek ve bu nedenle de sabıkasına işlememiş olacak. Şimdi bizde 14 tane gönüllü esnaf var. Bu gönüllü esnaflarımızla, bu uyuşturucuyu bırakan genç kardeşlerimizi, işe başlatacak. Yani bizim kurduğumuz komisyonlar bunun için önemli” şeklinde konuştu.

“Biz ittifak olarak ortadayız”

‘Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerinde, hangi ittifakın yanında yer alacaksınız?’ sorusuna ise Postoğlu, şu cevabı verdi:

“Biz şu anda ittifak olarak ortadayız. Sağ parti olduğumuz için tabii ki Cumhurbaşkanımıza bakış açımız biraz daha ön plana çıkıyor. Önemli olan şu; devletin bekasına hizmet edeceğine inandığımız kişilerle ve Düzce olarak baktığımız da Düzce’nin bekasına hizmet edeceğine inandığımız kişilerle biz çalışırız ve destek de veririz. Kendimizin de bir hazırlıkları var. Ama ben şunu söylemek istiyorum; seçimden önce insanlara nasıl faydamız olur? Biz bir milletvekili çıkartmaktansa, 4 tane bağımlı kardeşimizi kurtarsak, kafidir bizce.”   

banner844
Yorumlar (13)
suskuna cvp.. 2 hafta önce
benim annem Türk babam Türk...Nerene ne battıda rahatsız oldun....Rummusun ermenimisin rusmusun..Senin kökenin de....
Düzceli 2 hafta önce
Gençler önemli güzel bir düşünce
memur 2 hafta önce
osmanlı diye bir ırkmı var...288 vezirden 268i devşirme..Sadece 4 tane türk padişah anası var gerisi ya rum hatta çoğunluğu rum sırp rus macar irde italyan var..Osmanlıdan öce Türkler vardı halda olmaya devam edecek..Sen osmanlıdan devam et..
Murat Danacı 2 hafta önce
Osmanlı Partisi genel başkanı İbrahim Ünye iken Parti ulusal medya da yer oluyordu simdi ismini duyan yok il başkanlığı vardı düzce de simdi tabelası bile yok
Burak Postoğlu 2 hafta önce
Düzcede gönüllülük konusunda kesinlikle siyasi ayrım yapmıyoruz. Gönül Yoldaşlığı Projesi siyasi üsttür. Osmanlı Partisi il ve ie Teşkilatlanmalarını büyük ölçüde tamamlamıştır. İl başkanlığımız yeni emniyetin oradadır Kasım Aktaş okulu karşısı çaya ve kafanıza takılanları aydınlatmak için bekleriz. Düzce bizim sokaktan geliyoruz çoğumuz ve olacakları biliyoruz bir olursak başarırız
Düzceli 2 hafta önce
Bu yolların içinden gelerek mücadelesini sürdürmüş insanlar her zaman yararlı olmuştur. Kaynaşlıda Ömer kadan Düzcede Burak Postoğlu örnek projeler üzerinden ilerliyorlar destek verilmeli
Adem 2 hafta önce
Bu işi yapan bir sürü resmi ve gönüllü kurum var zaten. Birlikten kuvvet doğar düşüncesiyle değil de siyasi bir kimlikle yapmanın gereğini anlamadım.
Okn Arsln 2 hafta önce
Canım feda olsun sizin gibi düşünen insanlara...Allah yolunuzu açık etsin...
TÜRK OĞLU TÜRK 2 hafta önce
Ey sözde osmanlı torunu.36 padişahın 32 sinin annesi hıristiyan..292 vezirin 268 i hıristiyan devşirmesi.Sen hala torunmusun acaba...
Suskun. 2 hafta önce
Bu yorumlarda hangisinin torunusun diyenler kimin torunu acaba..? Osmanlı nekadar zorunuza gidiyor istesenizde istemesenizde Osmanlı Devleti 16. Büyük Türk Devleti.Türkiye Cumhuriyeti 17. Ve Yıkılamaz… Atalarınızı Dedelerinizi Kötülemeyi geçin boş laflar bunlar.Güzel fikriniz Var ise Gelecek için Gençler için Söyleyin En önde durun madem.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
açık