banner851

banner955

GENÇLERLE İFTAR AÇTILAR…

AK Parti MKYK Üyesi ve Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Üyesi Mehmet Karabay, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet Çilimli esnafını ziyaret ederek, Çilimlili gençlerle iftar açtı.

Siyaset 21.04.2022, 15:20
748
GENÇLERLE İFTAR AÇTILAR…

AK Parti MKYK Üyesi ve Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Üyesi Mehmet Karabay, bir dizi temaslarda bulunmak için geldiği Düzce’de AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve parti yöneticileri ile birlikte, Çilimli ilçesini ziyaret etti.

Çilimli esnaflarını ziyaret eden AK Partili heyet,  esnafların talepleri ve sıkıntıları yerinde dinledi.

Çilimli İlçe ziyaretine AK Parti MKYK Üyesi, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Üyesi Mehmet Karabay, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Yönetim Kurulu Üyesi Metin Uçar, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Çilimli İlçe Başkanı Orhan Kansız ve İl Genel Meclis Üyesi Osman İlhan katıldı.

İftar programında ise Çilimli İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen iftar programına katılan AK Parti heyeti gençlerle iftarda buluştu.

AK Parti İl Başkanı Keskin, ziyaretler ile ilgili yaptığı açıklamada “Bugün Çilimli İlçemizi ziyaret ettik. Yaptığımız ziyarette esnaf arkadaşlarımız ve vatandaşlarımızla hasbihal etme fırsatı bulduk. Onların sıkıntılarını ve taleplerini yerinde dinledik. Esnaf arkadaşlarımıza Rabb’im bereketli kazançlar versin. İftarımızı İlçe Müftülüğümüz tarafından düzenlenen programa katılarak, genç arkadaşlarımızla birlikte açtık. Gençlerimizle gurur duyuyoruz. Rabb'im niyetlerini kabul etsin. Birlik ve beraberlik içerisinde nice Ramazanlara kavuşmayı diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (1)
ANGRY 8 ay önce
yiyin efendiler yiyin.aksırıncaya tıksırıncaya kadar yiyin.
Yeni Sayımız