banner614

GENEL MERKEZ'DEN HIZLI TREN DESTEĞİ!

banner619

Ankara-İstanbul arasını 1,5 saate indirecek olan Yüksek Hızlı Tren Projesi'nin Düzce'den geçmesi için Ankara'da nezdinde girişimler sürüyor. MHP İl Başkanı Caboğlu, Düzce'yi de kapsayan güzergahla ilgili taslak projeyi MHP Genel Merkezi'nde parti Lideri Devlet Bahçeli ve Genel Sekreter İsmet Büyükataman'a sunarak, destek sözü aldı.

banner846
Siyaset 07.12.2019, 13:50 10.12.2019, 02:08
2319
GENEL MERKEZ'DEN HIZLI TREN DESTEĞİ!
banner844
banner785
3 yıldır Düzce'nin gündeminde olan ve siyaslerden bürokratlara STK'lardan akademisyenlere kadar her kesimin destek verdiği Yüksel Hızlı Tren Projesi güzehgahına Düzce'nin de alınması ile ilgili girişimler devam ediyor.
Yüksek Hızlı Tren (YHT)’in Ankara-Kızılcahamam-Gerede-Bolu-Düzce-Hendek-Sakarya-İzmit-Gebze-İstanbul hattından geçmesi için çalıştaylar düzenlenen, üniversite eliyle özel araştırmalar yapılan Düzce'de umutları yeşerten adımı MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu attı. Bugüne kadar Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın sık sık kapısını çalan Düzce heyeti, somut bir destek alamazken, Ankara'da bu konuda gözlerin Düzce'ye çevrilmesi için bir süredir ekibiyle hazırlık yürüten MHP İl Başkanı Caboğlu, soluğu dün MHP Genel Merkezi'nde alarak Genel Sekreter İsmet Büyükataman'ı ziyaret etti.


Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Şamandar öncülüğünde hazırlanan Hızlı Tren Projesi'ni elden hem Büyükataman'a hem de Parti Lideri Devlet Bahçeli'ye teslim eden Caboğlu, yaptığı açıklamada, "MHP Düzce İl Teşkilatı olarak Düzce'yi her alanda olumlu etkileyecek Yüksel Hızlı Tren Projesi'nin şehirmizden geçmesi için çalışmalarımız artarak devam ediyor. Bu kapsamda projemizi partimizin üst yönetimine sunduk. Hem MHP Düzce İl Teşkilatı hem de Genel Merkezimiz konunun takipçisi olacak. Düzce ümidini yitirmesin..." ifadelerini kullandı.
Yorumlar (19)
Adore81 1 yıl önce
oohhooı o iş çoktan bitti geri tepti sakarya güzergaha dahil edildi bile.İlhami bey uyuyodu galiba .gücünüz yetmez erdoğgan isterse geçer am Düzce istemiyo demekki.
Ali 1 yıl önce
Yahu İlhami sen Ulaştırma ya gitsene
Kemal kaya 1 yıl önce
Duzce cenin tek cıkısı Hızlı tren dir
Tokel 1 yıl önce
Düzce ekonomisine katkısı büyük olur Hem Düzce kazanır hem Türkiye kazanır.
Seyfettin.şen 1 yıl önce
Haberlerinizi ilgi ile takip etmekteyim başarınızın devamını diliyorum saygılarla kolaygelsin
Serdar 1 yıl önce
Biz mhp yi EYT li olarak iyi tanırız başka lafa gerek yok
m.turk 1 yıl önce
Ver mehteri has tuğ YAAAA ALLÂH
Talihsiz talihli 1 yıl önce
Ohhh rahatladık vAllahi. Diyorduk ki nasıl olacak bu iş düşünüp duruyorduk rahatladık... Ulen tren camur bı yere gelir mi, hadi geldi doğru düzgün istasyon otobüs seferi filan yapılmaz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
parçalı az bulutlu