banner851

banner955

GEREKÇE PARTİ İÇİ SIKINTILAR

DEVA Partisi Düzce teşkilatlarında ilk çatlak… Henüz 1.5 ay önce yapılan kongrede tekrar göreve seçilen Akçakoca İlçe Başkanı Gönül İşgören, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile istifa edeceğini duyurdu.

Siyaset 27.10.2021, 14:13 27.10.2021, 17:26
1267

Düzce siyasi tarihinde bu da oldu. Bir siyasetçi henüz resmi istifasını vermeden sosyal medya üzerinden ‘Görevi bırakacağım’ açıklaması yaptı.

DEVA Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Gönül İşgören, parti içi sıkıntılar gerekçesiyle görevi bırakma kararı aldı. İstifasına ilişkin il yönetimi ile bir görüşme gerçekleştiren İşgören’in kararına partililerin saygı duyduğu ve bugüne kadar verdiği maddi - manevi desteklerden ötürü kendisine teşekkür edildiği öğrenildi.

Resmi istifasını birkaç gün içinde duyuracağını belirten İlçe Başkanı İşgören, basının konu hakkında bilgi istemesi üzerine gerekenleri tüm ayrıntılarıyla düzenleyeceği basın toplantısında anlatacağını vurguladı.

Partisinin yetkili organları tarafından Akçakoca’ya ilçe başkanı olarak atanan Gönül İşgören, 11 Eylül’de yapılan olağan ilçe kongresinde de yeniden ilçe başkanlığına seçilmişti.

Yorumlar (3)
AKPINAR(MEMUR DEĞİL) 1 yıl önce
Akçakoca'da İşgören ailesinden başka kimse yokmu istifa etsin zaten
YAVUZ0881 1 yıl önce
Hızlı atın sonu budur olacağıda buydu zaten devaymış ya daha neler göreceğim Allahın bu kadar eziyet yeter bana akıllara zarar
vatandaş 1 yıl önce
devanın devamı olmaz boşuna ümid ediyorlar
Yeni Sayımız