banner851

banner614

“GEREKLİ ÇALIŞMALAR YAPILACAK” SÖZÜNÜ ALDILAR”

banner619

AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, fındık fiyatları için Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüştü. Görüşmede Çakır ve Keşir Bakan Pakdemirli’ye fındık üreticilerinin beklentilerini iletti. Bakan Pakdemirli, fındık fiyatları ile ilgili gerekli adımların atılacağını söyledi.

banner846
Siyaset 03.07.2020, 12:45
1213
“GEREKLİ ÇALIŞMALAR YAPILACAK” SÖZÜNÜ ALDILAR”
banner844

Fındık sezonunun yaklaşması ile birlikte, fındık taban fiyatlarının açıklanması dört gözle bekleniyor. AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir’de fındık üreticilerinin beklentilerini Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye ileti. AK Parti Düzce Milletvekilleri Çakır ve Keşir,  yapılan görüşmede Bakan Pakdemirli’den gerekli çalışmaların yapılacağı sözünü aldı.

Keskin: “Her zaman fındık üreticimizin yanında olduk

Konu ile ilgili değerlenmelerde bulunan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin,  Fındık üreticilerimizin bizlere ilettiği talepleri, Geçtiğimiz Haziran ayında Düzce Milletvekillerimiz Fahri Çakır ve Ayşe Keşir fındık üreticisi illerimizin Milletvekilleri ile “Fındık Çalışma Grubu” toplantısında gündeme getirmiş ve beklentileri iletmişlerdi. Geçtiğimiz gün Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’ nin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda. Değerli Milletvekillerimiz Fahri Çakır ve Ayşe Keşir Düzce ve diğer fındık üreticisi illerimizde üretim yapan çiftçilerimizin sorun ve beklentilerini bizzat iletmişlerdir. Değerli Bakanımızın gerekli çalışmaların yapılacağı sözünü almışlardır. AK Parti ailesi olarak 2009 yılında başlattığımız “Alan Bazlı Destek” ile Düzce İlimizde geçtiğimiz 10 yılda 723 Milyon TL destekleme bedeli ödedik ve ödemeye devam edeceğiz. İktidar Partisi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana fındık üreticimizin yanında olduk her daim olmaya devam edeceğiz. Tüm fındık üreticilerimize şimdiden bereketli ve bol kazançlı hasat dönemi diliyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)
16°
kapalı