banner851

banner614

“GERİ ALACAKSINIZ”

AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, yerel seçimler için yapılması gereken çalışmalar konusunda Akçakoca İlçe Teşkilatı yöneticileri ile yaptığı toplantıda, "Akçakoca Belediyesi'ni mutlaka ana muhalefetten geri alacaksınız." diyerek uyardı.

banner619
Siyaset 01.09.2013, 12:41
399
“GERİ ALACAKSINIZ”

Bakan Cevdet Yılmaz ile Akçakoca İlçe Teşkilatı'na bir ziyarette bulunan AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, partililere yerel seçimlerde Akçakoca Belediyesi'nin mutlaka kazanılması gerektiğini söyledi. Kaşıkoğlu partililere hitaben yaptığı konuşmada “Gerekirse Akçakocada'ki evleri teker gezip çalmadık kapı bırakmadan oy isteyeceksiniz, çalışmalara bugünden başlayacak ve Akçakoca'nın altını üstüne getireceksiniz” dedi.

Akçakoca Belediye Başkanlığının kazanılması için neler yapılması konusunda bilgilendirmede bulunan İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, “Toplam sayıları bin 200'ü bulan sandık sorumluları ile birleşerek kuracağınız büyük bir ekiple bugünden çalışmalara başlayacak Akçakoca’nın altını üstüne getirecek, didik didik edecek gidilmedik ev çalmadık kapı bırakmayacaksınız. Mazeret yok, mazeret üretmeyeceksiniz. Siyasetçinin karısı dul, parası pul sözü boşa söylenmemiştir. Akçakoca Belediye Başkanlığını AK Parti'ye kazandıracaksınız. Gittiğiniz her yerde ve bulunduğunuz her ortamda ana muhalefetin ve diğerlerinin ülkemizin barış ve huzurunu bozmak için, ekonomik ve sosyal gelişmesini engellemek, büyümesini önlemek için neler yaptığını anlatacaksınız. Çözüm sürecini, AK Parti'nin tek bayrak, tek millet ve tek vatan anlayışından asla taviz vermediğini tek tek anlatacaksınız. Artık yapılanma döneminiz bitmiştir. Ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşımak için çok yorucu ve uzun bir çalışma temposuna girecek ve söyleyecek bir şeyleri kalmamış ana muhalefetten başkanlığı geri alacaksınız. Akçakoca’yı sizlere emanet ediyorum. Bunu başaracağınızda şüphem yok” dedi.

 

Haber: M. YILMAZ

banner844
Yorumlar (0)